Kripto Para Analizleri

2022 Yılında Çıkabilecek Altcoinler

2022 yılında çıkabilecek altcoinlerin analizini ve değerlendirmesini sağladık. Birçok ünlü yorumcu ve incelemelerimize dayanarak bu makalemizi sizler için hazırladık.

CoinBloğu ekibi olarak kripto para piyasalarında yaşanan tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızda sizlerle paylaşmaktayız. Dolayısıyla birçok analiz ve gelişmeyi sizlere aktarmaktayız. Bu makalemizde 2022 yılında çıkabilecek altcoinler hakkında bir kaynak geliştirdik.

Not: Bu makale içerisindeki verilen altcoinler hiç bir yatırım tavsiyesi taşımamaktadır. Birçok uzman analiz ve bizim değerlendirmelerimiz sonrasında bir liste hazırladık.

2022 Yılında Çıkabilecek Altcoinler

Yardımcı olmak için; bu yılın ikinci çeyreğinde kazançları izlemek için kendi en iyi 8 yeni kripto paramızın bir listesini oluşturduk. Çünkü aşağıdaki coinlerin oldukça dikkate değer bir fiyat artışı görebileceğine ve yatırımcıları için kârları güvence altına alabileceğine inanıyoruz. Bunun olacağını garanti edemeyiz. Ancak kripto paraların potansiyelini görüyoruz ve önümüzdeki birkaç ay içinde buna ulaşacaklarını umuyoruz.

Bununla birlikte, ilgilendiğimiz altcoinler burada.

ApeCoin (APE)

ApeCoin, APE Ekosisteminde yönetişim gibi şeyler için kullanılan ve ekosistemin kullanıcılarına ve üyelerine teşvik sağlayan bir ERC-20 yardımcı program simgesidir. Kullanıcılar, parayı elinde tutarak, projenin karar verme topluluğu olan ApeCoin DAO’ya katılmaya ve teklifleri oylamaya veya yenilerini sunmaya yardımcı olmaya hak kazanırlar.

Coin tutmak, kullanıcılara, özel oyunlar, çeşitli hizmetler ve benzerleri de dahil olmak üzere; ApeCoin ekosisteminin sahip olmayanlar tarafından kullanılamayan belirli bölümlerine erişim sağlar. Coin ayrıca kripto ekosisteminde bir para birimi olarak veya ticarete konu bir kripto para veya yatırım coini olarak da kullanılabilmektedir. Son olarak, ApeCoin ayrıca üçüncü taraf geliştiricilerin hizmetlerine; oyunlarına ve benzer türdeki projelere dahil ederek ekosisteme katılmaları için bir araçtır.

Internet Computer (ICP)

En hızlı ve sonsuz ölçeklenebilen genel amaçlı blok zinciri olduğunu iddia eden Internet Computer var. Projenin amacı, Web3 dApp’leri, DeFi, NFT’ler, oyunlar, sosyal medya, metaverse ve var olan veya zamanla icat edilecek diğer tüm blockchain ürünlerini barındıracak “dünya bilgisayarı” olmaktır.

Ayrıca, blok zincirinin 1 saniyelik işlem kesinliği ile saniyede 250.000 sorguyu destekleyebileceğini söylüyor. Ancak, “dünya bilgisayarı” kavramı bu projenin en ilginç kısmıdır ve aslında Ethereum’un ekosisteminden kaynaklanmaktadır. Proje, 2021 yılının ortasındaki lansmanından bugüne kadar büyük bir fiyat düşüşü yaşarken, bu yazı yazılırken 450 dolardan 20 doları aşan büyük bir fiyat düşüşü yaşarken, bireyler ve şirketler de dahil olmak üzere birçok uzmanın buna inandığını da belirtmekte fayda var. İnternet Bilgisayarının blockchain ve kriptonun geleceği için büyük bir potansiyele sahip olduğunu.

Render Token

Üçüncü sırada, Ethereum ekosisteminde çalışan dağıtılan bir GPU oluşturma ağı olan RenderToken var. Projenin ana amacı, GPU hesaplama gücüne ihtiyaç duyan sanatçıları ve stüdyoları, fazla GPU gücünü kiralamak isteyen madencilik ortaklarıyla bir araya getirerek, sanatçılara ve stüdyolara tazminat karşılığında ihtiyaç duydukları şeyi vermektir.

Proje, manuel ve otomatik Proof of Work’ün bir kombinasyonu olan; render of prova adı verilen bir sistem kullanıyor. Sistem, sanatın başarılı bir şekilde işlendiğini doğrular ve bir kez yapıldığında, katkıda bulunanlara ödüllerini öder. Söz konusu ödüller, oluşturma sırasında emanette saklanmaktadır. Bu nedenle sanatçıların/stüdyoların bilgi işlem gücü sağlayıcılarına ödeme yapmama veya kötü işlenen ürünleri alma riski yoktur. Bunu daha da sağlamak için; ödeme başarılı bir şekilde dağıtılana kadar yapılan tüm işlerin bir filigranı vardır.

DOGAMI

Dogami oyuncuların her biri güzel ve benzersiz olacak şekilde yaratılmış sanal NFT köpeklerini benimseyip yetiştirebilecekleri popüler oyna-kazan (P2E) modelini kullanan benzersiz bir blok zinciri tabanlı mobil oyundur.

DOGAMI’nin ekosistemi bu alanda öncüdür. Dolayısıyla kullanıcıların projenin yerel kripto para birimi DOGA’yı kazanmalarına da olanak tanır. DOGA’nın amacı, kullanıcıların eklentiler, çeşitli yükseltmeler satın alabilecekleri ve DOGAMI’yi özelleştirebilecekleri bir yardımcı program belirteci olarak DOGAMI meta veri tabanına hizmet etmektir. Ayrıca oyundaki çeşitli eşyaları takas edip, yeni köpekler satın alabilmektedir. Dolayısıyla diğer oyuncularla etkileşime geçip ve daha fazlasını yapabilirler.

Benzersiz olmanın yanı sıra, her köpeğin evriminin farklı aşamalarında ortaya çıkacak; oyuncuların çeşitli etkinliklere ve yarışmalara girmesine ve gerçek zamanlı olarak birbirleriyle rekabet etmesine izin verecek kendine özgü özellikleri vardır. Temel olarak, dijital bir evcil köpeğe sahip olmakla ilgileniyorsanız, bu kesinlikle bakmanız gereken bir projedir.

Biswap

Son olarak, listemizdeki son olarak Biswap’ımız var. Bu, Binance’in BSC’sinde çalışan ve Binance Akıllı Zincirinde bulunan herhangi bir DEX’te en düşük işlem ücretlerini sunan merkezi olmayan bir borsadır. Bu platformda işlem yapma ücreti sadece %0,1’dir. Proje, yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri ile DeFi sektöründe daha fazla yenilik yapmayı taahhüt etmektedir.

Ayrıca kullanıcıları tavsiye sistemi, piyango, lansman havuzları, takaslar ve daha fazlası gibi şeylerle ödüllendirir. Bunun da ötesinde; NFT pazarı, AMM, verim çiftçiliği, likidite havuzları ve hatta bir IDO başlatma paneli gibi çeşitli DeFi işlevleriyle zengindir. Proje, ileriye dönük olarak, yerel token BSW’yi listeleyeceği, NFT pazarını iyileştireceği; zincirler arası desteği etkinleştireceği, limit emirleri, borç verme ve ödünç alma ve her kullanıcı için kişisel bir gösterge panosu oluşturacağı büyük kripto borsalarına ulaşmayı hedefliyor.

Özetle 2022 Yılında Çıkabilecek Altcoinler

Kripto dünyası fırsatlarla dolu ve tek gereken onları nasıl tanıyacağını bilmek. Bu, elbette, araştırmayı ve düşündüğünüz tokenlerin her birine derinlemesine aşina olmayı gerektirir.

Yukarıda, önümüzdeki birkaç ay içinde patlama potansiyeline sahip olduğuna inandığımız coin ve token listemizi sunduk. Bu hiçbir şekilde gerçekleşeceğinin garantisi olmasa da, kendi araştırmanıza başlamanız için bir yer olabilmektedir. Her birini inceleyin ve beklentilerinizin bizimkilerle uyuşup uyuşmadığını görün ve sonra.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu