Kripto Para Analizleri

AXS Fiyat Analizi

MetaVerse projesinin bir parçası olan Axie Infinity son günlerde diğer altcoinler gibi ciddi bir düşüş eğilimi gösterdi.

AXS Fiyat Analizi Son 24 saat içerisinde fiyat 65$ aralığına kadar düşmüştür. Bu nedenle ciddi değer kaybetse de, en çok işlem gören 36. altcoindir. Dolayısıyla likidite hacmi oldukça yüksektir. Analiz değerlendirmesine başlamadan önce Axs coin hakkında birkaç önemli detaydan bahsedelim.

Pokémon hayranıysanız, Axie Infinity sizin için iyi bir oyundur. Şubat 2018’de kurulan Axie Infinity, her gün bir milyondan fazla aktif oyuncuyla dünya çapında büyük popülerliğe sahip; Ethereum destekli bir oyna-kazan oyunudur. Oyuncuların evcil hayvan gibi davrandığı Axies adlı animasyonlu karakterler var. Her Axie, farklı niteliklere sahip, değiştirilemez bir simgedir (NFT). Yeni başlayanlar, oyuna katılmaları için en az üçünün gerekli olduğu Axie NFT’leri satın alarak başlar. Halihazırda oyunda olanlar, yeni karakterler üretmeye ve onları satarak kâr etmeye motive oluyorlar. Kullanıcılar, oyun yeteneklerini geliştirerek ve Axie metaverse’e katkıda bulunarak oyunda coin kazanırlar.

Platform, kendi benzersiz kripto para birimi olan Axie Infinity Shards veya sadece AXS ile birlikte gelir. Varlığın sahipleri, topluluk yönetiminde yer almalarına ve ek ödüller kazanmalarına olanak tanıyan jetonlarını stake edebilirler. Yatırımcılar, 2021’de çarpıcı bir şekilde %16.600 getiri sağlayan AXS ile işlem yapabilirler.

AXS Fiyat Analizi

  • Axie Infinity fiyat analizi düşüş eğiliminde.
  • AXS için direnç 73,3 dolarda mevcut.
  • Kripto çifti için destek 63.4 dolarda bulunuyor.

Axie Infinity fiyat analizi, ayıların piyasayı yönetmeye devam ettiğini ve fiyatı bugün 67$ aralığına indirdiğini gösteriyor. Fiyat fonksiyonuna sürekli olarak düşüş yönü hakim durumda ve bugün fiyat bir kez daha düştü. Fiyat sürekli olarak aşağı yönlü aralığı kapsadığı için önümüzdeki hafta fiyatta daha fazla düşüş beklenebilir.,

Axie

AXS Grafik Analizi

  • AXS/USD 1 günlük fiyat tablosu: RSI, düşük satış aralığında daha da düştü.

Axie Infinity fiyat analizi için 24 saatlik fiyat grafiği, ayılar Şamdan grafiğinde yer edinmeyi başardıktan sonra fiyatın bir kez daha düştüğünü gösteriyor. 1 günlük fiyat grafiğindeki trend çizgisi sürekli olarak düşüyor, bu da fiyatın 160,4 dolarda zirve yapmasının ardından 8 Kasım 2021’den bu yana bir düşüş trendinin takip edildiğini gösteriyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla düşüş beklenmektedir. Dolayısıyla fiyat mevcut seviyesinden, yani 65 dolardan daha düşük olabilmektedir. Hareketli ortalama, 80,7 dolar seviyesinde işlem gördüğü için nispeten istikrarlı bir konumda.

AXS Grafik Analizi

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 6 Kasım’da düşük satım bölgesine girdi ve aşırı satış baskısı nedeniyle endişe verici bir duruma işaret ederek endeks 25 seviyesine daha da düştü.

Bollinger bantları büyük ölçüde genişledikçe, oynaklık son 24 saat içinde muazzam bir şekilde arttı. Göstergenin üst değeri 118$ işaretine sabitlenmektedir. Dolayısıyla alt değer, AXS fiyatı desteğini temsil eden 65$ işaretinde bulunur.

AXS Fiyat Yorumu

  • Axie Infinity fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler.

Axie Infinity fiyat analizi için 4 saatlik fiyat grafiği, boğaların daha fazla aşağı yönlü hareketi reddetmesiyle fiyat toparlanmaya başladığından, kripto paranın son zamanlarda 67 dolar seviyesinde destek aldığını gösteriyor. Fiyat 67.9 dolara yükseldi. Ancak genel senaryo boğalar için uygun değildir. Çünkü her yükseliş aralığından sonra 4 saatlik grafikte bir başka dik düşüş eğilimi görülebilir.

AXS Yorum

SMA 50 eğrisi sürekli olarak SMA 20’nin üzerinde işlem görüyor. Bu nedenle fiyat hareketinde büyük bir düşüş eğilimini teyit ediyor. Oynaklık önemli ölçüde azaldı. Şimdi üst Bollinger bandı değeri 76$’da, alttaki ise fiyat seviyesinin hemen altında 65.5$’da. RSI skoru son 4 saatte biraz iyileşti. 33 endeksine ulaştı ve sonunda bir miktar yükseliş desteği ortaya çıktı.

Özetle AXS Fiyat Analizi

1 günlük ve 4 saatlik Axie Infinity fiyat analizinden teyit edildiği için fiyat son 24 saatte bir düşüş yaşadı. Ayılar, fiyat çizelgelerinde üst sıralarını korumak için mücadele ediyor ve fiyatı 67.9 dolar seviyesine indirdi. Saatlik tahminin yükseliş tarafını desteklemesine rağmen, önümüzdeki saatlerde madeni para değerinde daha fazla düşüş olması oldukça olası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu