Bitcoin Haberleri

Bitcoin 98.000 Dolar Olacak

Ünlü analiste göre bitcoin fiyatı 4 gün içerisinde 98 bin dolar seviyesine çıkacağını iddia etmektedir.

Bitcoin 98.000 Dolar Olacak. Kripto dünyası bir kez daha ayağa kalktı ve yavaşlama belirtisi göstermiyor. Aslında, tüm kripto alanı piyasa değeri 2,5 trilyon doların üzerindedir. Ayrıca kripto varlıklarının kralı Bitcoin de uzayda agresif bir performans sergilemeye devam ediyor. Sonuç olarak, kripto pazarındaki yatırımcılar ve kripto analistleri Bitcoin’in geleceğini düşünmekten vazgeçemezler.

Bu, DigiWhales CEO’su Bay Whale’in bir tweet gönderisinde tepki vermesine neden oldu:

Bitcoin fiyatı ne olacak

Bay Whale tarafından oluşturulan gönderide; PlanB’nin Bitcoin’de yaptığı tweet’in 4 günde 98 bin dolara fırlayan fiyatına Twitter topluluğunun tepkisi soruldu. Bu tweet, kripto topluluğundan farklı tepkiler topladı. Bazıları yükselişe geçti, bazıları ise biraz zaman alabileceğini söyledi. Ama elbette, sonunda, Bitcoin de dahil olmak üzere uzaydaki tüm sanal varlıkların kaderini yine de piyasa belirleyecek.

Öte yandan, Bitcoin dünyadaki yatırımcıların favori kripto para birimi olmaya devam ediyor. İlginç bir şekilde, El Salvador Başkanı Nayib Bukele, yatırımcıların sıfır vergi yaşayabileceği bir Bitcoin şehri inşa edeceğini duyurdu. Gerçekten de, bu haber dünyadaki tüm Bitcoin hayranlarına ve yatırımcılarına neşe getiriyor.

Yazma sırasında, Bitcoin, son 12 ayda +%200’ün üzerinde bir büyüme oranıyla 55 bin doların üzerinde bir yükseliş fiyatıyla işlem görüyor. Buna ek olarak, BTC’nin 1 trilyon doları aşan devasa bir piyasa değeri ve 24 saatlik yaklaşık 40 milyar dolarlık işlem hacmi var. Kriptonun bu pazar konumu, Bitcoin’in pazardaki bir numaralı kripto varlığı olmasını sağlar.

Bitcoin 98.000 Dolar Olacak

Sıra dışı bitcoin tahminleri ile twitter platformunda yüzbinlerce takipçisi olan planb kimdir? Birçok ünlü analist bu paylaşımlarla dalga geçerken, birçok yatırımcı ise oldukça ciddiye almaktadır.

Sonuç olarak bitcoin elle tutulan bir varlık değildir. Diğer finansal ürünler gibi arz ve talep üzerinden satışı gerçekleşmektedir. Belirtilen fiyatlara ulaşılabilmesi için ciddi bir talep görmesi gerekmektedir.

Küresel ekonomik nedenlerden dolayı bu fiyatı görmesi oldukça zordur. Lakin bitcoin piyasası sürprizler barındıran bir piyasa özelliği taşımaktadır.

Hala bitcoin boğa piyasası etkin değildir. Tahmini Aralık ayının son haftaları veya Ocak ayı içerisinde boğa piyasası etkileşimini göstereceği söylenmektedir. İlerleyen günlerde yaşanabilecek gelişmeleri Coin Bloğu platformu olarak sizlere aktarımını sağlayacağız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu