Kripto Para Analizleri

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

Trend Altcoinlerden birisi olan Bitcoin Cash (BCH) yeni yıl öncesi hareketliliğini devam ettirebilir mi?

Bitcoin Cash Fiyat Analizi hakkında güncel verileri değerlendirerek, olası senaryolar hakkında fikir geliştirebilirsiniz.

  • Aylık grafikteki Bitcoin Cash tokeni, hayati hareketli ortalamalarını koruyamaz ve altına düşerken düşüş momentumu altında işlem görüyor.
  • Kripto para şu anda ortalama hacim aktivitesi ile 20, 50, 100 ve 200 günlük tüm hayati hareketli ortalamalarının altında işlem görüyor.
  • BCH/BTC çifti, +%0,48’lik küçük bir gün içi kazançla 0,009796 BTC’de işlem görüyor ve BCH/ETH oranı, 24 saatlik bir +%2,21 değişimle 0,1347 ETH’de CMP’dir.

Bitcoin Cash, geçtiğimiz günlerde Bitcoin gibi sert bir düşüş yaşamıştı. 10 Mayıs 2021 tarihinde ath yaparak 1.650 dolara kadar yükselmiştir. Bu sıçrayışı tekrar yapması oldukça zor görülmektedir. Hazırsanız, grafiksel incelemelerine detaylı bir şekilde bakıp yorumlayalım.

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

Aylık grafikteki Bitcoin cash hareketliliği, son birkaç işlem seansından bu yana yatay işlem görüyor. Ayrıca, hacim etkinliği daha düşüktür. Bu nedenle düşük seviyelerden güçlü bir geri dönüş için güçlü bir şekilde büyümesi gerekir. Bitcoin Cash şu anda aylık grafikte hafif düşüş notunda işlem görüyor. Dolayısıyla şu anda kritik destek çizgisinin altında yer alıyor. Şimdi, kripto varlığı; 20, 50, 100 ve 200 günlük hayati hareketli ortalamaların yapma veya kırılma çizgilerinin altında işlem görüyor.

Son birkaç işlem seansından bu yana, kripto varlığı önemli bir ivme belirtisi olmadan 460 ila 860 dolar aralığının altına yerleştirildi. Alt taraftaki destek 520 dolar ve 460 dolar; üst taraftaki direnç ise 680 dolar ve 810 dolar.

Bitcoin Cash Hacim Aralığı

Bitcoin Cash coini, destek bölgesinin hemen üzerinde işlem görürken, hacim etkinliği hala daha düşük.

Bitcoin Cash Grafik Analizi

Haftalık grafikteki Bitcoin Cash tokeni, destek bölgesinin hemen üzerinde işlem görürken; hacim etkinliği hala daha düşük. Bu arada, teknik parametreler hafif düşüş momentumu ile yatay seyrediyor. Dijital varlık, daha düşük seviyelerden hafif satın alma hareketlerine tanık olabilir ve daha yükseğe sıçrayabilir. BCH’nin fiyatı, gün içinde %-2,06’lık bir düşüşle 562$’dan işlem görüyor ve hacim/piyasa değeri oranı 0.1101.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) negatif yönlü görülmektedir. Bitcoin cash token RSI, haftalık grafikte tarafsız bölgeye doğru ilerliyor. Buna karşılık, madeni para nötr bölgede düz işlem görüyor. Dolayısıyla 38’de aşırı satım bölgesi RSI’dan güçlü bir şekilde toparlanmaktadır.

Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (KARIŞIK); Günlük grafik, 4 saatlik zaman diliminde karışık bir trend yansıtıyor. Aynı zamanda, satıcının çizgisi (kırmızı) ve alıcının sinyal çizgisi (yeşil) negatif bir geçiş için yaklaşıyor.

  • Destek seviyeleri: 520$ ve 460$
  • Direnç seviyeleri: 680 dolar ve 810 dolar.

Grafiklerdeki verilere göre Bitcoin Cash fiyat analizi hakkında yorumlama yapabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu