Bitcoin Haberleri

Bitcoin Fiyat Değerlendirme

Bitcoin (BTC) Fiyatı Kısa Bir Geri Dönüşten Sonra 32 Bin Dolar Seviyesine Keskin Bir Şekilde Düştü.

Bitcoin Fiyat Değerlendirme ile ilgili görüşlerimizi belirteceğiz. BTC’nin son düşüş eğilimi birçok kripto para yatırımcısını ciddi bir şekilde telaşlandırmıştır. Bu nedenle son günlerde yaşanan artış kayıpları telafi edecek türde gerçekleşmemiştir. Bu nedenle fiyat politikası birçok kişi tarafından yakından takip edilmektedir. Analizimizi detaylarına göz atabilirsiniz.

  • Bitcoin son 24 saatte %5,15 değer kaybetti.
  • Haziran ayında BTC’nin geçmiş trendlere göre yaklaşık 23 bin dolardan 200-WMA’ya ulaşması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Değerlendirme

Belirli bir Bitcoin adres kategorisi için tüm zamanların en yüksek BTC bakiyeleri, IntoTheBlock tarafından Terra, Bitcoin’i Mayıs ayı başlarında piyasaya sürdüğünde ortaya çıktı. Zincir üstü veri sağlayıcısının en son tweetine göre, bir yıldan fazla bir süredir Bitcoin tutan cüzdanlar yeni bir rekor seviyeye ulaştı. Bu cüzdanlarda şu anda 12.73 milyon Bitcoin var.

IntoTheBlock’un arkasındaki ekibe göre, 7 Mayıs’tan bu yana bu cüzdanların sahipleri tarafından inanılmaz bir 250.000 Bitcoin elde edildi. Terra’nın LUNA para biriminin ve UST algoritmik sabit parasının arkasındaki grup olan Luna Foundation Guard (LFG), 7 Mayıs’ta veya civarında Bitcoin stoklarını veya “piyasa markalarına borç verme”yi satmaya başladı.

UST sabit parasını sabit tutmak için LFG, açık piyasada 1,5 milyar dolar değerinde Bitcoin sattı. Bugünün Bitcoin başına 30.449 dolarlık BTC/USD dönüşüm oranını kullanmak, 250.000 Bitcoin için muazzam bir değer anlamına geliyor. Öte yandan, yukarıdaki cüzdanların sahip olduğu 12.73 milyon BTC’nin toplamı 405.090.241,000,000 dolar.

btc

Rekt Capital’in görüşüne göre, BTC fiyatı, Bitcoin fiyatının (200-WMA) 200 haftalık hareketli ortalamasının yakınında yaklaşık 23 bin dolar civarında bir dip oluşturacaktır. 200-WMA, Bitcoin’in fiyat geçmişinde tarihsel olarak büyük çift dipler oluşturduğundan, mevcut toparlanma kısa ömürlü olabilmektedir.

Haziran ayında BTC’nin geçmiş trendlere göre yaklaşık 23 bin dolardan 200-WMA’ya ulaşması beklenmektedir. Tarihsel olarak, Bitcoin makro çift dipleri Bitcoin Halving’den önce meydana gelmiş olsa da; 2024 yılının Nisan ayındaki Bitcoin Halving’inden sonra gerçekleşmesi bekleniyor. CMC’ye göre, bugün Bitcoin fiyatı 30.442.30 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 32.935.332.449 USD. Bitcoin son 24 saatte %5,15 değer kaybetti.

Özetle Bitcoin Fiyat Değerlendirme

Başta bitcoin olmak üzere kripto para birimleri arz ve talep üzerine değer kazanmakta veya kaybetmektedir. Bu nedenle her an her türlü senaryolara hazır olmanız gerekmektedir. Bugün itibari ile yaz mevsimine girmiş bulunmaktayız. Finansal piyasalarda ciddi çekilmeler görebilmemiz mümkündür. Yapacağınız yatırımları ciddi bir şekilde analiz ederek değerlendirmeye almanızı tavsiye ederiz. Yatırım yapacağınız ürünler minimum 3-4 ay değer kazanmayabilmektedir. Beklentilerinizi uzun vadede ve güvenli altcoinlerde yapabilirsiniz. Bol şanslar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu