Bitcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Bitcoin Fiyat Tahmini 2021

Son zamanlarda yaşanan gelişmeler ve dünyadaki ekonomik krizler neticesinde birçok yatırımcı başta bitcoin olmak üzere, çeşitli varlıkları güvenli liman olarak görmektedir.

Bitcoin Fiyat Tahmini 2021 yılının son çeyreğinde oldukça yukarı yönlü olarak gösterilmektedir. Başta Türkiye olmak üzere; birçok ülkede ciddi enflasyon oranları ile yatırımcılar bir kaç yatırım türünde ilerlemektedir. İklim değişiklikleri ve sürdürülebilen tarım odaklı bir çok hükümet çeşitli önlemler almaktadır.

Bunca olumsuz etken, birçok ülke borsasını olumsuz yönlü etkilemektedir. Başta kripto para birimleri ve çeşitli emtia ürünlerinde ciddi artışlar görülmektedir. Bu nedenle çeşitli fiyat tahminleri yapılmaktadır. Bu makalemizde ünlü traderların kendi kişisel görüşlerini sizlere aktaracağız.

Bitcoin Fiyat Tahmini 2021

Çarşamba günü, Bitcoin (BTC), CoinMarketCap verilerine göre Nisan ayı tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı. Dolayısıyla 66.930.39 $ ‘lık yeni bir yüksek için neredeyse 67.000 $’ a ulaştı. Ve iyi haber şu ki, analistler, bu Cuma ABD’de piyasaya sürülmesi üzere olan 2. Bitcoin ETF ile daha fazlasının gelmesini bekliyor.

Neredeyse tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 67 bin dolara ulaşan Bitcoin’in toplam piyasa değeri, Çarşamba günü yaklaşık 1,25 trilyon dolara ulaştı. Özellikle, tüm kripto piyasası toplam 2,6 trilyon dolarlık bir pay için iyiydi.

Tüm gözler şimdi 100.000 $ işaretine çevrilmiş durumda ve perakende ne zaman gelip bitcoin’e daha fazla fon açıldığında, bu onun sonu olmayacak.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmadan önce, PlanB analisti Salı günü Twitter takipçilerine gitti ve 63 bin işaretini işaretleyerek herkese bu Noel’de hala 100.000 $ için yolda olduğumuzu veya bitcoin’in Stok akışını mükemmel bir şekilde takip ettiğini hatırlattı ( S2F) modeli “Ağustos>47K, Eylül>43K, Ekim>63K, Kasım>98K, Aralık>135K”

Bitcoin Fiyat Tahmini 2021

Peki Sırada Ne Var?

Fiyat grafiği göstergelerinin önerdiği gibi, yükselme momentumu devam ettikçe Bitcoin fiyatı daha da yükselebilmektedir. BTC’nin başarılı bir şekilde çıkış yapması için 65.000 doların üzerinde bir günlük kapanışa ihtiyacı olacak. Bu da bir sonraki 74.000 dolarlık direnç seviyesine doğru yukarı yönlü hedefler sağlayacak. Sonra nihayetinde 86.000 dolara ulaşacak.

Zincir içi analist ve CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, bu hafta Pazartesi günü halka mevcut satış baskısının düşük olduğunu ve bir yıl önceki boğa koşusunun başlangıcına benzediğini bildirdiğinde yeni bir adım atacağını ima etti.

Bitcoin Tahmini 2021

Bitcoin fiyat tahminlerinde yaşanacak gelişmeleri anlık olarak sitemizden veya çeşitli sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Bitcoin Güncel Fiyat Grafiği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu