Kripto Para Analizleri

Bitcoin Yükselir Mi?

Her boğa sezonu öncesinde silkeleme yöntemi ile birçok yatırımcıya panik satışı yaptıran Bitcoin yükselir mi? Teknik destek ve direnç seviyeleri ne durumda, değerlendirmesini sağlayacağız.

Bitcoin Yükselir Mi? Piyasalara erken giriş yapan birçok yatırımcı için oldukça beklenmedik bir durum olarak görülmektedir. Bu nedenle birçok yatırımcı panik satışı yaparak ciddi zararlar elde etmektedir.

Boğa sezonu her yatırımcının merakla beklediği bir sezondur. Bu sezona girmeden önce dikkat etmeniz gereken en önemli etken, ne zaman biteceğidir. 2018 yılında 1 ay süren boğa sezonu geçtiğimiz yıl içerisinde 2 ay devam etti. Bu yıl boğa sezonu tam anlamı ile ne kadar süreceğini hiç bir uzman tahmin edemez. Sonuçta arz talep değerine göre birçok kripto para birimi alım satımı gerçekleşmektedir.

Bitcoin Yükselir Mi?

  • Bitcoin fiyat analizi bugün yükselişte.
  • BTC/USD gece boyunca yavaşça yükselmeye devam etti.
  • 50.000 dolarlık direnç şu anda test ediliyor.

Bitcoin fiyat analizi, son 24 saatte istikrarlı bir yukarı yönlü ivmenin ardından piyasanın 50.000 dolarlık işareti kırmasını beklediğimiz için bugün yükseliş gösteriyor. Bununla birlikte, genel piyasa şu anda düşüş eğiliminde olduğundan BTC/USD muhtemelen daha fazla yükseliş görmeyecektir.

Bitcoin Yükselir Mi

Piyasa genel olarak son 24 saat içinde hafif bir yükseliş ivmesi gördü. Pazar lideri Bitcoin yüzde 2,8, Ethereum ise yüzde 0,52 kazandı. Bu arada, Polkadot (DOT) ve Crypto.com Coin (CRO), yüzde 5’in üzerinde bir artışla en iyi performans gösterenler arasında yer alıyor.

Bitcoin Fiyat Hareketliliği

Son 24 saatte Bitcoin fiyat hareketi: Bitcoin yavaşça yükseldi. BTC/USD 48,227,53 $ – 49,735,88 $ aralığında işlem gördü ve son 24 saatte orta düzeyde bir oynaklık olduğunu gösteriyor. İşlem hacmi yüzde 28,9 azalarak 21,78 milyar dolar oldu. Bu arada, toplam piyasa değeri 942.4 milyar dolar civarında işlem görüyor ve bu da yüzde 41,3’lük bir piyasa hakimiyeti sağlıyor.

Bitcoin Fiyat Analizi

BTC 50.000 doların üzerine çıkmaya hazır mı? 4 saatlik grafikte, şu anda test edilen 50.000 dolarlık işareti görebiliriz, bu da muhtemelen Bitcoin fiyatını bugün daha sonra biraz daha yukarı doğru yönlendiriyor.

Bitcoin Fiyat Analizi

Bitcoin fiyatı, son günlerde düşüş momentumu dönüşü gördü. Haftanın güçlü bir başlangıcından sonra, BTC/USD 7 Aralık’a kadar 52.000 dolara toparlandı.

Ancak, satış baskısı geri döndüğü için daha fazla yukarı yönlü görülmedi. Sonraki günlerde BTC, bir kararsızlıkla bunun üzerinde konsolide etmeye başlayarak 47.000$ desteğine geri döndü.

Hafif yükseliş momentumu dün yeniden ortaya çıktı ve Bitcoin fiyatını 50.000 $ işaretine doğru çekti. Şu anda direnç test ediliyor ve kırılması durumunda önümüzdeki 24 saat içinde biraz daha yukarı yönlü bekleyebiliriz.

Özetle Bitcoin Yükselir Mi?

Dün bulunan 47.000 dolarlık destekten yavaş bir ralli gördüğümüz için Bitcoin fiyat analizi bugün yükselişte. Muhtemelen BTC/USD, 50.000 dolarlık direnç kırılır kırılmaz önümüzdeki saatlerde yükselmeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu