Kripto Para Analizleri

Cardano Fiyat Analizi

Cardano (ADA) Fiyat Analizi hakkında destek ve direnç seviyeleri hakkında incelemelerde bulunduk.

Cardano Fiyat Analizi, Boğalar geri döndükçe kripto para birimi 1.61 dolara yükseldi. Bu durum birçok Ada coin yatırımcısı için oldukça önemli bir hamledir. Geçtiğimiz günlerde en çok işlem hacmine sahip 4. coin olarak verilere geçmişti. Bugün ise, en çok işlem gören 6. coin olarak işlem görmektedir.

Cardano Fiyat Analizi hakkındaki gelişmeler.

  • ADA değeri 1,61$ sınırına geri döner.
  • Cardano fiyat analizi yükseliş trendini öngörüyor.
  • Destek hala 1.465 $ seviyesinde sabitlenmiştir.

En son Cardano fiyat analizi, son 24 saatte önemli bir düşüşün ardından fiyat toparlandığı için alıcılar için olumlu sonuçlar veriyor. Ayılar, sürekli kazançlar elde ederek son birkaç haftadır piyasaya hakim durumdalar. Boğalar toparlanmanın yolunu bulmaya çalışıyor. Ancak düşme eğilimi hala yenilmez durumda. Bugün, fiyat 1,61 $ daha düşük bir seviyeye yükselirken bir kez daha yükselme eğilimi gözlemlendi.

Cardano Fiyat Analizi

ADA/USD 1 günlük fiyat grafiği: Boğalar geri döndükçe fiyat eğrisi 1,66 dolara yükseldi. Bir günlük Cardano fiyat analizi, fiyat yukarı yönlü bir hareketi kapsadığı için gün için bir yükseliş eğilimi öngörüyor. Boğalar daha önce piyasa trendlerini değiştirmeye çalışsa da, ayılar üst konumlarını korumayı başardı. Ayılar geri dönüş yapacak kadar başarılı olduklarından, işlem seansının ilk yarısında fiyat bugün bir düşüş yaşadı. Fiyat şu anda 1,61 dolarda, hareketli ortalama (MA) değerinden, yani 1,66 dolardan biraz daha düşük.

Cardano Fiyat Analizi

SMA 50 eğrisi, SMA 20 eğrisinden daha yükseğe hareket ediyor. Bu da düşüş üstünlüğünün bir başka göstergesi. Bununla birlikte, Bollinger Bantları Göstergesi gün için aşağıdaki değerleri önerir; üst Bollinger bandı değeri şimdi 2,19$, alt Bollinger bandı değeri ise 1,47$’dır. Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı, düşük satın alma sınırına, yani 34’e yakındır, ancak iyileşmeye başlamıştır.

Cardano Nasıl Yükseldi?

Cardano fiyat analizi: Beklenmedik bir yükselişin ardından ADA değeri 1,61 dolara yükseldi. Fiyat ani bir artış yaptığı için boğalar son dört saat içinde önemli bir geri dönüş yaptı. Fiat önemli bir devalüasyon yaşadığı için önceki saatler ayılar için oldukça destekleyici olsa da, mevcut senaryo bunun tam tersi. Fiyat son birkaç saat içinde 1.588$’a düştüğü ve şimdi 1.61$’a yükseldiği için durum alıcıların lehine. Hareketli ortalama değerini tartışırsak, şimdilik 1,55 dolar pozisyonunda duruyor.

Cardano Grafik

Bollinger bantları arasındaki daralma nedeniyle oynaklık düşüyor. Bu da önümüzdeki saatlerde boğaların geri dönebileceği anlamına geliyor. Bollinger Bantları Göstergesinin üst ucu şu anda 1,62 dolarda, alt uç noktası ise 1,48 dolarda bulunuyor. Skor şimdilik 53’te durduğundan RSI eğrisi tarafsız bölgede.

Cardano Alınır Mı?

Son birkaç hafta, sürekli bir düşüş trendi piyasayı kontrol ettiğinden, kripto para biriminin ilerlemesi için çok önemliydi. Bu nedenle teknik göstergeler tablosu bir satış eğilimi öngörüyor. 15 elin satış tarafında olduğunu görebiliriz; iki gösterge alımda, dokuz gösterge nötr tarafta.

Hareketli ortalama göstergelerini tartışırsak, sağlam bir düşüş göstergesi verir. 13 el satış noktasında. Buna karşılık, her biri nötr ve satın alma noktalarında bir göstergedir. Osilatörler bugün için nötr bir ipucu veriyor ve sekiz osilatör nötr uçta; iki osilatör satış tarafında iken bir el alışta.

Cardano Fiyat Analizi Sonucu

ADA/USD için günlük ve saatlik fiyat tahminleri, fiyat artış gösterdiğinden bugün yükseliş yönünde ilerliyor. yeşil şamdanlar bir günlük fiyat tablosunda geri döndü ve bu da piyasa için yukarı yönlü bir trend olduğunu gösteriyor. ADA/USD’nin piyasa değeri şu anda 1.61$’a dokunmaktadır. Ancak düşüş trendinin gelecekte uzayacağı beklenebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu