Kripto Para Analizleri

Celo Fiyat Analizi

Celo birçok kripto yatırımcısının tercih ettiği altcoinlerden birisidir. En çok işlem gören kripto para birimleri arasında 78. sırada yer almaktadır.

Celo Fiyat Analizi değerlendirmesi yapmadan önce temel özelliklerinden bahsedelim. Dijital paranın kullanımıyla birlikte benimsenmesini teşvik eden modern, yenilikçi bir platformdur. Celo varlıklarının yanı sıra ödeme çözümlerini de kullanılabilen merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler); geliştirme için akıllı sözleşmelerin kullanılmasını sağlayan açık kaynaklı bir blok zinciri protokolüdür.

Celo Fiyat Analizi

Boğalar destek sağlamaya devam ettikçe CELO 4.04 dolara yükseldi. Kripto para biriminin direnç seviyelerinin oldukça zayıfladığını görmekteyiz. Gün içi celo/usdt verilerini incelediğimizde en önemli 3 etkeni fark ettik.

  • Celo fiyat analizi bugün yükselişte.
  • Fiyat bugün 4,04 dolara kadar yükseldi.
  • CELO desteği 3,7 $ seviyesinde mevcuttur.

En son CELO fiyat analizi, ikinci gün için fiyat artışı gösteriyor. Dolayısıyla boğalar fiyat grafiklerinde liderliğini sürdürüyor. Yeşil şamdanlar fiyat grafiğinde yeniden belirdi ve dünden beri devam eden yükseliş çabalarının ardından fiyat 3.92$ seviyesine ulaştı. Düşüş momentumu önceki hafta zirvedeydi, ancak bugün boğalar fiyatı biraz daha yukarı çekmeyi başardı.

Celo Grafik Analizi

CELO/USD 1 günlük fiyat tablosu: Fiyattaki artış CELO’nun 3.92$’a yükselmesine yardımcı oluyor. 1 günlük CELO fiyat analizi, fiyat bugün 3,92$ seviyesine yükseldiği için gün için yükseliş eğilimi gösteriyor. Yükseliş aktivitesi art arda ikinci gün yoğunlaşıyor ve yakın gelecekte bir yükseliş bekleyebiliriz. Ancak, fiyat önceki hafta boyunca hızlı bir düşüş yaşadı. 1 günlük fiyat grafiğindeki hareketli ortalama (MA) değeri de fiyat seviyesinin 3.83$ altında işlem görüyor.

Celo Grafik Analizi

Bollinger bantlarının üst limiti 5.73$’da ve alt bant 3.22$’da bulunduğundan, CELO/USD çifti için oynaklık yüksektir. Göreceli Güç Endeksi (RSI), piyasadaki satın alma faaliyetine işaret ederek yukarı doğru bir eğri üzerinde 38 endeksinde işlem görüyor.

Celo Yorumları

Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler ne diyor? 4 saatlik CELO fiyat analizi, fiyat trend çizgisi son 44 saatten yukarı doğru olduğundan, son birkaç saattir bir yükseliş trendinin gerçekleştiğini teyit ediyor. Boğaların düşüş direnciyle karşılaştığı durumlar oldu, ancak yine de yükseliş eğilimi korundu. Fiyat, 3,77 dolarda bulunan hareketli ortalama (MA) değerinin de üzerinde işlem görüyor. Aynı zamanda, Bollinger bantları ortalaması 3,77 dolarda, ayrıca yazının yazıldığı sırada MA’nın hemen altında.

Celo Yorumları

Bollinger bantları son birkaç saat içinde keskin bir şekilde yakınsadığı için oynaklık biraz azaldı ve şimdi üst bant 3,98 dolarda ve alt bant 3,56 dolarda mevcut. RSI puanı tarafsız bölgenin üst yarısına ulaştı ve bugün alım faaliyeti yüksek olduğu için endeks 54’te işlem görüyor.

27 Ekim’den bu yana fiyat fonksiyonunun genel trend çizgisinin düşmesi nedeniyle, CELO/USD çifti için teknik göstergeler hala düşüşte, çünkü 13 gösterge satış sinyali veriyor ve sadece üç gösterge alım sinyali veriyor, kalan 10 teknik göstergeler, toplam 26 teknik göstergeden tarafsızdır.

Celo Fiyat Analizi Sonucu

Yükseliş trendi dünden bu yana güçlü bir şekilde ilerliyor. Dolayısıyla bugün bile fiyatta bir artış tespit edilmiştir. Yükselme momentumu, toparlanma bulduktan sonra fiyatı 3,92 dolar seviyesine çıkarmaya yardımcı oldu. Yükseliş momentumu devam ederse, CELO bir sonraki işlem seansında 4,25 dolarlık kritik dirence meydan okuyabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu