Kripto Para Analizleri

Dogecoin Fiyat Analizi

Shiba coinde yaşanan gelişmeler sonucunda birçok kripto para yatırımcısı gözünü dogecoine çevirdi.

  • Dogecoin Fiyat Analizi, Son 24 saatte yüzde 7’den fazla yükseldi.
  • Fiyat 0,255 ABD doları dirençte kritik %50 Fibonacci düzeltme seviyesinin üzerine çıktı.
  • Yükselen piyasa değerini doğrulamak için işlem hacmi yüzde 300’den fazla arttı.

Son 24 saatteki Dogecoin fiyat analizi, 0.255 $’da direnç noktasını geçtiği için yükseliş okumaları veriyor. Hareket aynı zamanda DOGE için %50 Fibonacci düzeltme seviyesini de temizleyerek; devam eden trendde potansiyel olarak %64’lük bir artış için kapıları açtı. Belirteç için işlem hacmi 24 saat içinde yüzde 300’den fazla arttı ve bu da genel eğilimin yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Fiyat şu anda 24 saatlik en yüksek 0.2819 $ gördükten sonra 0.266 $ seviyesinde bulunuyor.

Daha büyük kripto para piyasası, Bitcoin yüzde 5’in üzerinde artarak 63.000 doların üzerine çıktığından, gün içi ticarette genel olarak olumlu sonuçlar gösterdi. Ethereum, Altcoinler benzer artışlar göstererek 4,100 doların üzerine çıkmak için yüzde 3 yükseldi. Ripple veya Cardano yüzde 1 artışla sırasıyla 1,09 dolar ve 2,14 dolara yükseldi. Solana, yüzde 14 artışla 215.92 dolara aktifleşirken. Polkadot yüzde 4’ün üzerinde bir artışla 0.264 dolara yükseldi.

DogeCoin 24 Saat Chart Değerlendirmesi

temel işlem verilerine göre yorumlanmaktadır. 24 saatlik grafik değerlendirmemiz göre; Dogecoin fiyatı, bazı satıcı eylemleri gerçekleştirmeden önce önemli 20, 50 ve 100 günlük üstel hareketli ortalamaların (EMA) üzerinde görülebilmektedir. Fiyat göreli güç endeksi (RSI), son düzeltmeden bağımsız olarak; token için piyasada güçlü bir değerleme olduğunu öne sürerek 58.35’lik güçlü bir değer gösteriyor. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD) eğrisi de nötr bölge veya 0,00 işaretinin oldukça üzerinde duran yükseliş işaretleri gösteriyor.

Dogecoin Fiyat Analizi

DogeCoin 4 Saat Chart Değerlendirmesi

Dogecoin fiyat analizi için 4 saatlik grafikte, kısa vadeli satıcılar aynı anda baskı uygularken; alıcıların fiyatı yukarı çekmeye çalıştığı görülebilir. DOGE bu satıcı baskısını kırdığında ve 0,255 ABD dolarının üzerinde direnç sağlamlaştırdığında, dolayısıyla daha da yükselmeye başlayacak. RSI değeri, 55.24 yükseliş değeri ile bunun gerçekleşmesi için olumlu işaretler gösteriyor. MACD eğrisi aynı zamanda nötr bölgesinin oldukça üzerinde yer alıyor. Bu nedenle altta yatan yükseliş gücünü gösteriyor.

Doge Fiyat Analizi

Sonuçta Dogecoin Fiyat Analizi

Çoğunluk teknik göstergelerine göre, Dogecoin, fiyat gün içi ticarette 0,255 dolarlık kritik direnci aştığında rekor kıran bir lansman başlatabilmektedir. Kısa vadeli satışların gerçekleşmesiyle birlikte bir miktar baskı da ortaya çıktı. Ancak yatırımcılar bu baskıyı durdurabilir ve fiyatı direncin üzerinde konsolide edebilir ise; Dogecoin mevcut yukarı yönlü yörünge ile kehanetini yerine getirme şansına sahip olabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu