Kripto Para Analizleri

Dot Fiyat Analizi

Polkadot fiyat analizi: Ayılar kazanmaya devam ettikçe DOT değeri 35,89 doların altında değer kaybetti

Dot Fiyat Analizi Nasıl Yapıldı? Otomatik grafik modellerine ek olarak, coin bloğu analistleri en iyi 30 kripto para biriminin teknik grafik analizlerini yürütür. Bunlara Küratörlü Grafikler diyoruz ve teknik analizin 5 temel ilkesini değerlendiriyorlar. Trend, Momentum, Modeller, Hacim, Destek ve Direnç.

  • İşlem Kurulumu: Yükselen Kama modelinden bir kopuşun ardından geri çekilme. 30-40 dolarlık destek bölgesine geri çekilme, 60 dolara yükselme potansiyeli olan çekici bir giriş alanı olabilmektedir. Momentum yükseliş eğilimi gösteriyor (MACD Histogramı). (bir fiyat uyarısı ayarlayın). Son hamle, parachain müzayedelerinin duyurulmasıyla ateşlendi.
  • Trend: Kısa Vadede Düşüş, Orta Vadede Nötr ve Uzun Vadede Yükselme Trend.
  • Momentum: Ayı (MACD Çizgisi MACD Sinyal Çizgisinin altında ve RSI 45’in altında).
  • OBV: (Bakiye Hacmi Üzerinde): Düzdür ve Yukarı günlerdeki hacmin Down günlerdeki hacme eşit olduğunu gösterir. Dolayısıyla alıcılardan gelen talep ve satıcılardan gelen arz dengededir.
  • Destek ve Direnç: En yakın Destek Bölgesi kırdığı 40$, ardından 35$. En yakın Direnç Bölgesi 50 dolar, ardından 55 dolar.

Dot Fiyat Analizi

  • Fiyat 35.89$ seviyesine kadar geriledi.
  • Polkadot fiyat analizi düşüş trendini öngörüyor.
  • Destek 34.47$ pozisyonunda bulunmaktadır.

Dot fiyat analizi 2021-11-26″>Ayılar art arda kazançlar elde ettiğinden, piyasa son birkaç haftadır düşüş eğilimi izliyor. Fiyat, düşüş momentumundaki ani yükseliş nedeniyle son 24 saatte de önemli bir düşüş yaşadı. Son düşüş trendi, madeni para değerini 35,9 dolara düşürdü ve bu da DOT/USD piyasa değeri üzerinde oldukça olumsuz bir etki bıraktı.

Dot Fiyat Grafiği

DOT/USD 1 günlük fiyat tablosu: Ayılar tutarlılık gösterdiğinden fiyat seviyeleri 35,9 dolara düşüyor. Satış faaliyeti neredeyse zirve noktasına ulaştığından, son birkaç haftadır sürekli bir düşüş eğilimi devam ediyor. Ayılar, fiyat 35.893 dolara kadar düştüğü için son 24 saat boyunca fiyat grafiğine de hakim oldu. DOT değeri sürekli düştüğü için durum kripto para alıcıları için daha da elverişsiz hale geliyor. Devam edersek, hareketli ortalama göstergesi şu anda değerini 43,84 dolardan dikte ediyor.

Dot Fiyat Grafiği

Boğalar toparlanmanın yolunu bulmaya çalışsa da, ayılar bu girişimlerini başarısızlıkla sonuçlandırıyor. Oynaklık değişmez ve Bollinger Bantları Göstergesi için üst değer şu anda 53.22 $ ve alt değer 34.47 $’dır. Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı 36.33’e kadar geriledi.

Polkadot fiyat analizi: Boğalar fiyatı 35,8 doların üzerinde kurtarmayı başardı.

Dört saatlik Polkadot fiyat analizi, fiyat son birkaç saat içinde yeterli bir iyileşme gösterdiğinden bir yükseliş trendi öngörüyor. En son fiyat hareketi yükselişte ve boğalar yoğunlaşan düşüş trendinden kaçmayı başardı. Fiyat şu anda çok istikrarlı bir konumda, yani 35,88 dolar ve önümüzdeki birkaç saat içinde daha yüksek bir noktaya ulaşması beklenmektedir. Ayılar daha önce lider olduğu için hareketli ortalama değer 38,26 dolara düştü.

Dot Fiyat Tahmini

Oynaklıktaki artış, düşüş eğilimi nedeniyle trendlerin yakında değişebileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, üst Bollinger bantları değeri 42.13$’a, alt Bollinger bantları değeri ise 35.85$’a geriledi. RSI eğrisi yükselme trendini doğruluyor ve puan 35.60’a yükseltildi.

Dot Analizi

Düşüş momentumu güçlenirken, son birkaç aydır satış aktivitesinde belirgin bir artış yaşanıyor. Teknik gösterge tablosu bu nedenle düşüş sinyali veriyor. 13 göstergenin satış seviyesinde, on elin nötr seviyede ve üç tanesinin alım seviyesinde olduğunu görebiliriz.

Hareketli Ortalamalar Göstergesi de sağlam bir düşüş göstergesi veriyor. Satış tarafında toplam 12 gösterge vardır; iki el alıcı tarafta, sadece bir gösterge nötr tarafta. Dokuz osilatör nötr noktadayken, bir tarafta her biri satış ve alım noktalarında olduğundan osilatörler nötr bir ipucu verir.

Dot Fiyat Analizi Sonucu

Günlük ve saatlik Polkadot fiyat analizi, fiyat bugün büyük bir düşüş gösterdiğinden düşüşe dair bir ipucu veriyor. Fiyat şu anda 35.89$ seviyesine yerleşiyor ve önümüzdeki birkaç gün içinde daha da düşmesi beklenmektedir. Öte yandan, saatlik fiyat tahmini, son dört saatteki fiyatın yukarı yönlü hareketi kapsaması nedeniyle alıcıları destekliyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu