Kripto Para Analizleri

En Çok İşlem Yapılan AltCoinler

Son iki ayın en çok işlem yapılan altcoinler: Bitcoin, Ethereum, Shiba Inu, nasıl bir performans gösterdiler?

En Çok İşlem Yapılan AltCoinler Hangileridir? Kripto para birimleri değişkendir. AltCoinler bitcoin gibi oldukça risklidir. Kripto para birimleri aynı zamanda iki ayda yüzde 5268262 getiri elde etmenin tek kaynağı. İşte vahşi ve merak uyandıran kripto para piyasasına ve bu piyasadaki en iyi oyunculardan bazılarının son performansına bir bakış.

En Çok İşlem Yapılan AltCoinler

 • Bitcoin, son iki ayda yüzde 42 değer kazandı.
 • Başlayan bazı kripto para birimleri 60 gün içinde yüzde 1000’den fazla büyüme kaydetti.
 • Shiba Inu, internette yarattığı heyecan sayesinde 11 Eylül’den bu yana yüzde 638 büyüdü.

İki ay önce Bitcoin’e 10.000 Usd yatırmış olsaydınız, net yatırımlarınız bugün 14.000 USD’nin biraz üzerinde olurdu. Ethereum’a yapılan bir yatırım neredeyse benzer bir sonuca sahip olacaktır. Ancak çok abartılı bir token Shiba Inu’ya yapılan bir yatırım, bu 60 gün içinde toplamda yaklaşık 74.000 USD kazandıracaktı.

Kulağa hayal ürünü gibi gelebilmektedir. Ancak bunlar son iki aydaki, yani 11 Eylül ile 02 Aralık arasındaki kripto para birimlerinin piyasa performansından çok gerçek rakamlar. Kripto para dünyası, herkesin istediği gibi her gün yeni takipçiler kazanıyor. Moonshot eyleminden bir parça almak için. Elbette daha fazla yatırımcı, bu dijital para birimlerine giderek daha fazla para akmasına neden oluyor.

Bitcoin Ne Zaman Hareketlenecek

Bu nedenle, yüksek grafikler, piyasayı uzun süredir izleyen biri için sürpriz değil. Ancak yeni yatırımcılar için hangi kripto paranın veya tokenin yedekleneceği konusunda gerçek bir ikilem olabilmektedir. Bu seçim, bir kişiden diğerine değişen birçok faktöre bağlı olmalıdır. Geçmiş dönemin en iyi koşan atlarını seçecek olsanız bile, tek görmeniz gereken performans tablolarıdır.

Burada, harika bir iki ay geçiren ve yatırımcılarına önemli finansal sonuçlar veren bu kripto para birimlerinden bazılarına odaklanıyoruz. Bu analizin bir piyasa tahmini olmadığını, yalnızca kripto para birimlerinin performansının bir gözlemi ve yatırımcılar için potansiyellerinin ne olabileceğine dair bir ipucu olduğunu unutmayın. Öyleyse başlayalım.

 

En İyi Performans Gösteren Kripto Paralar

Başlangıç ​​olarak, son iki ay içinde en iyi performans gösteren kripto paralardan bazılarına odaklanalım. Bunun ideal olarak piyasa değeri açısından en çok büyüyen madeni paraları içermesi gerektiğini unutmayın. Ancak bu şekilde bakarsanız kripto para piyasası biraz zor.

Bunu anlamak için basit bir gerçek; 10’dan fazla kripto para birimi, son iki ay içinde yüzde 1.000’den fazla değer artışı yaşadı. Bu, 10.000 Dolarlık yatırımınıza 10 milyon Dolar üzerinde bir getiri anlamına gelir. Bu kulağa cazip gelse de, bu paralar genellikle daha geniş bir kitleden kaçar. Dolayısıyla halka açık işlem için çok az platformda listelenmektedir. Ayrıca, bu tür boğa koşuları, kripto paraların çoğu için ömür boyu bir kez yaşanabilecek olaylardır.

Bu nedenle, küresel kripto pazarında yerleşik bir varlığı olan ve bu tür tek seferlik harikalardan çok daha istikrarlı olma eğiliminde olan kripto para birimlerine odaklanacağız. İşte bu konuda en çok işlem yapılan altcoinler.

 • Fantom; Geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan, ölçeklenebilir bir akıllı sözleşme platformu olan Fantom, son birkaç aydır ciddi artış sağladı. Fantom toplam yüzde 79’luk inanılmaz bir büyüme kaydetmiştir.
 • Polkadot; Birkaç blok zincirini birlikte çalışır hale getirmek için tasarlanan Polkadot; Eylül ayının ikinci haftasında yaklaşık yüzde 52’lik bir başka boğa rallisine denk geliyor.
 • Binance Coin; Dünyanın en büyük kripto para borsasının kişisel kripto parası Binance Coin; son 60 günde yüzde 51,63 gibi etkileyici bir büyüme kaydetti.
 • Bitcoin; Hepsinin atası olarak kabul edeceğimiz bu kripto para birimi %42 değer kazandı.
 • Ethereum; Bitcoin’den sonra yatırımcıların tercih ettiği bu altcoin %37 değer kazanmıştır.

Bunlar, güçlü bir piyasa değerine sahip olan ve son iki ay içinde değerlerini önemli ölçüde artırmayı başaran kripto para birimleriydi. Meslekten olmayanların terimleriyle, bunlar kripto para birimi dünyasında “güvenli bahisler”. Ancak bunu bir yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ve bunlardan herhangi birine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yaptığınızdan emin olun.

Bitcoin Riskli Mi

En Çok Artan Tokenlar

Kripto tokenlar, kripto paralardan farklıdır ve mevcut blok zinciri ağlarına dayanabilmektedir. Bu nedenle, bunları yapmak, üzerinde çalışmak için kendi blok zincirine ihtiyaç duyan bir kripto paradan daha kolaydır. İşte tam da bu yüzden piyasada bir kripto token seli var.

Tokenlar, tüm kısa vadeli yatırımcıların aradığı vahşi rollercoaster yolculuğudur. Saatler içinde aya ateş edebilir veya aynı zamanda yere ölü olarak düşebilirler. Bu nedenle, zor kazanılan paranızı bunlara çok dikkatli bir şekilde yatırdığınızdan emin olun.

İstediğinize karar verdiyseniz, işte son iki ayda olağanüstü performans gösteren bazı sıcak kripto tokenleri.

 • Shiba Inu; Burada tahminler için puan yok. Shiba Inu, geçtiğimiz ay kripto para birimi dünyasını ilgi odağında tutmaktan tek başına sorumluydu. Tesla CEO’su Elon Musk’un sürekli memleri ve tokenin hayran kitlesinin Robinhood’daki listesini desteklemesiyle, Shiba Inu yeniden değer kaybetmeden önce bu ayın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı.

Net sonuç, tokenin son iki ayda yüzde 638’den fazla kazanmıştır.

 • Chromia; Merkezi olmayan uygulamalar için Chromia blok zinciri platformunun bir simgesi olan Chromia, büyük ölçüde Revolve Games ile işbirliğinin açıklanmasından sonra, son iki hafta içinde büyük bir artış kaydetti. Token, yüzde 200’den fazla bir büyüme kaydetti.
 • Cartesi; Akıllı sözleşme programlamasını geliştirmek anlamına gelen Cartesi; yedi gün içinde yüzde 50’den fazla değer artışıyla geçen hafta sıcak token oldu. İki ay boyunca, token yüzde 131’lik meteorik bir artış sağladı.
 • Enjin Coin; Blockchain tabanlı bir oyun ürünleri firması olan Enjin’in bir simgesi olan Enjin Coin, iki ay içinde kademeli olarak büyüdü ve dönem boyunca yüzde 73’lük yüksek bir seviyeyi korudu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu