Kripto Para Analizleri

En İyi Kripto Paraların Analizi

Likidite hacmine göre en iyi kripto para birimlerinin fiyat analizi değerlendirmesini sağlayacağız.

En İyi Kripto Paraların Analizi ile ilgili destek ve direnç seviyelerini baz alacağız. Coinmarketcap verilerine göre en çok işlem gören ilk 3 kripto para birimine göz atalım.

Kripto para birimlerinin lokomotifi olarak adlandırılan 3 kripto para biriminin yukarı veya aşağı yönlü hareketleri birçok altcoini de etkilemektedir.

Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin likiditesi en yüksek ilk üç kripto para birimidir. Tüm zamanların en yüksek seviyesinden bugüne kadar geldikleri fiyat hareketliliğini inceleyeceğiz.

En İyi Kripto Paraların Analizi

  • Stake edilen ETH şu anda yaklaşık 28 milyar dolar değerinde.
  • Binance Coin, 445 doları destek olarak test ederken azalan bir üçgen oluşturdu.
  • Hazırsanız, İlk 3 kripto paraya ve zirvelerinden bu yana geçen süreyi analiz edelim.

Bitcoin (BTC)

Birçok uzman kripto analisti 2022 yılından oldukça umutlu. Son piyasa oynaklığına rağmen, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) 2022’de Zirveye tırmanacaklarına inanmaktadırlar. Fatih GÜL, BTC veya ETH’nin büyümesi için mükemmel temelleri olduğunu savunuyor. 2022’de Bitcoin’in 100.000 dolara, Ethereum’un 5.000 dolara ulaşmasını bekliyor.

Bitcoin Fiyat Grafiği Değerlendirmesi

Fatih Gül’e göre Bitcoin, “konsolide edici bir boğa piyasasında” veya ABD Federal Rezervinin yeni politikaları BTC’ye yardımcı olacak. Federal Rezerv yetkilileri, enflasyonla mücadele için gelecek yıl varlık alımlarını azaltacaklarını veya faiz oranlarını artıracaklarını söylediler. CoinMarketCap’e göre, bitcoin geçen yıl 10 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana korkunç bir düşüş trendinde.

Ethereum (ETH)

8,9 milyondan fazla ETH stake edildi. Stake edilen ETH şu anda yaklaşık 28 milyar dolar değerinde. Kripto analitik sitesi Glassnode’un istatistiklerine göre, ETH 2.0 mevduat sözleşmesinin tüm miktarı 8.965.186 ETH’ye yükseldi.

ETH Grafik Analiz Yorumu

CoinMarketCap’e göre, Ethereum geçen yıl 16 Kasım’daki tüm zamanların en yüksek seviyesinden 2 aydır düşüşte.

Binance Coin (BNB)

Likidite her zaman fiyatı çeker. Bu nedenle, son iki aydır Binance Coin, 510 dolarlık destek seviyesine meydan okuyarak alıcıları yoruyor. Binance Coin, 445 doları destek olarak test ederken azalan bir üçgen oluşturdu; ancak fiyat bunun altına düştü.

Binance Coin Grafik Yorumu

Ekim ayında, satıcılar 445 dolardan emildi. Gerçekte, fiyat güçlü tepki verdi. Bu nedenle seviyenin dışına çıktı. Takip eden günlerde 670 dolara yükseldi. CoinMarketCap’e göre, geçen yıl 10 Mayıs’ta BNB’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana yaklaşık 8 ay geçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu