AltCoin Haberleri

En İyi MetaVerse Coinleri

Son günlerde birçok yatırımcı meta tabanlı kripto para birimlerine yatırım yapmaktadır. Yatırım yapılabilecek en iyi 7 metaverse coinini sizlere sunacağız.

Facebook Ceosunun açıklamalarından sonra birçok kripto yatırımcısı MetaVerse coinleri ile ilgilenmektedir. Bu makalemizde En İyi MetaVerse Coinleri hakkında temel bilgileri incelemeniz mümkündür.

Bu makalemizde en iyi metaverse coinleri ile ilgili yatırım tavsiyesi olmayan bilgiler paylaşılacaktır. Paylaşılan bu altcoinlerin işlem hacimlerine göre listelenmesi yapılmıştır.

En İyi MetaVerse Coinleri

Metaverse, kripto para birimi ve blok zinciri endüstrilerinin ve hatta genel olarak fintech’in en yeni trendi haline geliyor. Etkileşimlerde, iletişimde ve hatta belki de internetin kendisinde devrim yaratmayı vaat ettiği gerçeği göz önüne alındığında, bu şaşırtıcı değil.

Bu durumda, 2022’de büyük olasılıkla tam güçle patlayacak olan bu eğilim etrafında dönen kripto projelerinin hızlı bir büyüme görmeye başlaması doğaldır. Aslında, birçoğu fiyatlarının yükseldiğini gördü ve ani yükselişlerinin çok yakında çift haneli rakamlara girme potansiyeli var.

Bu nedenle, meta evren ve getirdiği vaat hakkında büyük beklentileriniz varsa ve bu yeni konsepti çevreleyen kripto para birimlerinin önümüzdeki haftalar ve aylar içinde patlamasını bekliyorsanız, en büyük potansiyele sahip olduğuna inandığımız 7 tanesini burada bulabilirsiniz.

MetaVerse Coinleri

İllüvyon (ILV)

Listedeki ilki, Ethereum’un blok zincirinde oluşturulmuş bir açık dünya fantezi savaş oyunu olan Illuvium. Şimdi, blok zinciri ve oyun giderek daha da yakınlaşıyor ve bu günlerde, blok zincirinin üzerinde oluşturulmuş bazı oldukça gelişmiş oyunlar var. Bununla birlikte, Illuvium tipik olarak bu teknolojiye ve özellikle Ethereum ağına dayanan ilk AAA oyunu olarak kabul edilir.

Proje, hem sıradan oyunculara hem de kripto meraklılarına eğlence sağlamak ve sonunda bu iki grubu bir araya getirmek istiyor. İşlem ve toplama özellikleri dahil olmak üzere çok çeşitli olanaklar sunar. Oyunun kendisi oldukça eğlenceli, bu da neden bu kadar çok kişinin dikkatini çektiğini açıkça ortaya koyuyor. Kullanıcıların keşfetmesi, görevleri tamamlaması, İllüvialleri yakalaması ve diğerleriyle savaşmak için kullanması için geniş bir manzaraya sahiptir.

Oyunun popülaritesi ve oynanış kalitesi, yerel coini ILV’yi şimdiden havaya uçurdu. Haziran sonunda 33 dolardan 25 Kasım’da tüm zamanların yüksek seviyesi olan yaklaşık 1700 dolara çıktı. Durma belirtisi olmayan bu proje kesinlikle büyük umut vaat ediyor.

Axie Infinity (AXS)

Axie

Başka bir blok zinciri tabanlı oyun olan Axie Infinity, NFT pazarına güçlü bir şekilde odaklanarak; kullanıcılara Axies adı verilen ve daha sonra savaş için kullanılabilecek sevimli canavarları yakalamalarını sağlar. Dahası, Axis birçok farklı özellik ile yükseltilebilmektedir. Ardından düşmanlarla savaşma ve ödül kazanmaları için kullanılabilmektedir.

Her canavar oldukça benzersizdir ve olasılıkları sınırsızdır. Hepsi oyuncunun seçimlerine bağlıdır. Bu nedenle, NFT’ler olarak, oyuncunun onları yeterince geliştirmesi ve başkalarının onlarla ilgilenmesini sağlaması koşuluyla oldukça yüksek bir fiyata alınıp satılabilirler.

Projenin son birkaç ayda büyük bir artış gören kendi yerel AXS tokeni de var. Temmuz 2021 başı ile Kasım başı arasında proje 3.52 dolardan 164 dolara yükseldi. Fiyatı o zamandan beri biraz düzeltme olsa da projenin nihai zirvesine ulaşması pek olası değil. Oyunun kendisiyle birlikte daha da fırlama potansiyeli artıyor.

Decentral Games (DG)

Üçüncü sırada, popüler kumarhane oyunları etrafında dönen bir metaverse projesi olan Decentral Games var. Aslında, projenin kendisi tam bir kumarhane olarak kabul edilebilmektedir. Elbette sadece blok zinciri teknolojisine dayalıdır.

Bu nedenle, oyuncuların DG belirteci olarak kayıplarının %50’sini geri kazanmalarına izin verecek kadar ileri giderek, gerçekten kazanmalarına izin vermeyi amaçlamaktadır. DG belirteci, elbette, projenin yerel kriptosudur.  Merkezi Olmayan Oyunlar ekosistemine erişmesine, projeyi çevreleyen tüm meta veri deposuyla etkileşime girmesine olanak tanır.

Tokenin fiyatı son 24 saat içinde %9,98 artarak değerini 505 doların biraz üzerine çıkardı. Ancak bu hala tüm zamanların en yüksek seviyesi değil. Bu da DG’nin hala yükselmeye devam etme potansiyeline sahip olduğu anlamına geliyor. Sonuçta, 950$’lık ATH’sine bir kez ulaşmayı başardıysa, bunu bir daha yapmamak için hiçbir neden yoktur. Casino oyunu meraklıları, ortaya çıktığında bu fırsatı kullanmaya hazır olabilmektedir.

GameFi (GAFI)

GameFi, fiyatı son zamanlarda keskin bir şekilde düzeltildiğinden, şu anda oldukça fırsat sunan bir projedir; bu, bir kez daha yükselmesinin sadece bir zaman meselesi olduğu anlamına gelir. Sonuçta, Kasım 2021’in başlangıcı ile yazının yazıldığı tarih (25 Kasım) arasında, tokenin fiyatı 73 dolardan 351 dolara çıktı. Ancak sadece 290 doları düzeltti. Bu muhtemelen yalnızca geçici bir düşüş. Ancak düşüşü satın almak isteyen herkes için harika bir fırsat.

GameFi’nin konusuna gelince, daha büyük blok zinciri oyun fenomeninin bir parçası olarak ortaya çıkan blok zinciri tabanlı bir oyna-kazan oyun projesidir. Esasen, projenin amacı oldukça basit – blok zinciri oyunlarını kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. GameFi, BSC ve Polygon ağında geliştirilmiştir. Şu anda platformlarında bulunan oldukça popüler bazı oyunlara ev sahipliği yaptı.

GameFi

MyNeighborAlice (ALICE)

Sırada, esasen blok zinciri tabanlı bir çiftlik ve inşaat oyunu olan MyNeighborAlice var. Oyun, birkaç yıldır flamalar ve sıradan oyuncular arasında hit olan popüler geleneksel oyun Animal Crossing’e benzer birçok öğeyi paylaşıyor.

MyNeighborAlice, kullanıcıların sanal adalar satın almalarına; onları benzersiz öğelerle yükseltmelerine ve oldukça güzel ve benzersiz görünmelerine olanak tanır. Bu öğelerden bazıları, oyuncuların adalarından para kazanmalarına bile izin veriyor. Bu nedenle oyun oynarken de kazanma olasılığı var. Ve elbette, projenin yerel kripto para birimi olan ALICE simgesi meselesi var.

Token, son 24 saat içinde şimdiden %18 oranında fırladı. Şu anda değerini 28 dolara yerleştiriyor. Bununla birlikte, Mart 2021’de ulaşılan mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi 42.55$’dır. Bu da tokenin fiyatının bilinen limitlere bile ulaşmadan önce gitmesi için hala uzun bir yol olduğu anlamına gelir. Bu arada, oyunun popülaritesi artmaya devam ederken, gerçek potansiyeli bilinmiyor. Bu nedenle kazanma olasılığı oldukça büyük.

Oyuncular, madeni para ile işlem yapmanın dışında, aynı zamanda, projenin ekosisteminin sunmayı vaat ettiği, mevcut ve gelecekteki bir dizi başka avantajın da tadını çıkarabilirler.

RMRK (RMRK)

Listemizin sonuna yaklaşırken, RMRK.app olarak da bilinen RMRK’mız var. Bu, Kusama’nın NFT stratejisinin bir parçası olarak var olan bir projedir ve bu nedenle daha büyük hareketin bir parçasıdır.

Projenin fiyatı şu anda kırmızı, ancak son birkaç hafta içinde inanılmaz bir büyüme kaydetti. Bu nedenle bunun gibi hafif bir düzeltme beklenebilmektedir. 10 Kasım ile 25 Kasım arasında, tokenin fiyatı 11.33$’dan yaklaşık 40$’a yükseldi ve buradan 34$’a düzeltildi. Ancak, her zaman olduğu gibi, bu yalnızca, olası yatırımcıların artık dipten satın alma ve bir sonraki fiyat artışını geldiğinde devam etme fırsatına sahip olduğu anlamına gelir.

Projenin kendisi, esasen, yaratıcıların kendi NFT’lerini yaratırken bir sistem veya keyfi karmaşıklık tasarlamalarına izin veren bir NFT lego setidir. Özellikle yaratıcılar düşünülerek oluşturulan çok zincirli ve ileriye uyumlu bir blok zinciri işlevi görür. Bu da onu aynı anda hem son derece gelişmiş hem de kullanıcı dostu yapar.

Vulcan Forged (PYR)

Listemizdeki sonuncusu, sektördeki en hızlı büyüyen dApp platformlarından biri olan Vulcan Forged. Platform zaten kullanıcıların oynayabileceği ve yol boyunca ödüller kazanabileceği bir dizi oyun sunmaktadır. Yerel tokeni PYR, çeşitli şekillerde kullanılabilen bir kripto para birimidir.

Projenin kendisi, tam olarak 10.000 adet satın alınabilmektedir. Araziler içeren bir Yunanistan-Roma fantezi metaverse işlevi görüyor. Tüm oyunlardan takas edilemeyen coinleri destekleyen bir NFT pazarına sahiptir. PYR coini şu anda hızlı büyümenin ortasındadır. 2021 Eylül ortası ile 23 Kasım arasında, proje yalnızca 2,85 dolardan 31 dolara ATH’ye gitti. Tüm işaretler bunun son olmadığını ve önümüzdeki haftalar ve aylarda daha fazla büyümenin beklenebileceğini gösteriyor.

Sonuçta En İyi MetaVerse Coinleri

Farklı ve yenilikçi kripto yatırımcılarının tercih ettiği bir işlem stratejisidir. En iyi metaverse coinleri ile kâr veya zarar etme olasılığınız vardır. Bu nedenle işlem yapmadan önce analizlerinizi iyi bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu