AltCoin Haberleri

Ethereum Balinaları SAND Aldı

MetaVerse projesinde yer alan altcoinler son günlerde ciddi bir trend içerisindedir. Bu altcoinlerden birisi olan SAND coinde yüklü alımlar gerçekleşmektedir.

Ethereum balinaları bir dizi tokene yatırım yapmaya başladı. Ethereum Balinaları SAND Aldı. Bunlar, kripto alanının çeşitli nişleri arasında yer aldı. Bununla birlikte, bu balinalar, tıpkı alanın geri kalanı gibi; metaverse belirteçlerinde giderek daha fazla yükselişe geçiyor. Ancak bu özel metaverse belirtecinde kripto varlıklarını artırmak için aldıkları için bir madeni para ön plana çıktı.

Ethereum Balinaları SAND Aldı

  • SAND, Balinaların Favorisi Oluyor.

Ethereum balinaları, WhaleStats’tan alınan verilere göre metaverse belirteci SAND ile ilgileniyor. Bir tweet’te, cüzdan takipçisi; coinin ilk 1000 Ethereum cüzdanı arasında en çok işlem gören coin haline geldiğini bildirdi. Bu unvanı elde etmek için yatırımcıların favorisi LINK’i devirdi. Dolayısıyla alandaki en iyi ETH sahiplerinden artan ilginin sinyalini verdi.

Sadece token işlemi yapmanın yanı sıra, Ethereum balinaları da varlıklarını artırıyor. WhaleStats ayrıca; tek bir ETH balinasının, satın alma sırasında 4.385.536 $ değerinde 635.585 SAND satın aldığını bildirdi. Toplamda, en iyi 1.000 ETH cüzdanı şu anda 237.478.480 $ değerinde SAND tutuyor. Bu cüzdanlar arasındaki varlıklarda belirgin bir artış gösteriyor.

Rakip MANA, bir hafta boyunca ETH balinaları tarafından satın alınan en iyi 10 token listesini yaptı. Metaverse coini, ortalama 30.168 coin satın alma miktarıyla meme coini Shiba Inu’nun arkasında 5. oldu ve ortalama dolar değeri 94.912 dolar oldu.

SAND/USDT  Grafiği

Yükselişte Metaverse Altcoinleri

SAND ve MANA gibi Metaverse belirteçleri, sosyal medya devi Facebook, Meta olarak yeniden markalaştığını açıkladığında büyük çıkışını yaptı. Bu, şirketin resmi olarak meta veri deposu alanına taşındığının duyurusu ile birlikte geldi. Bu duyuru, halihazırda var olan metaverse kripto coinlerinin toplandığını gören bir domino etkisini tetikledi.

SAND gibi belirteçler, yatırımcılar sektörde bir başlangıç ​​yapmak için acele ederken; anında kripto yatırımının ön saflarına çıktı. Zamanla, bu tokenler, MANA’nın 6,9 milyar dolarlık piyasa değeriyle ilk 30’a girmesi ve SAND’ın 6 milyar dolarlık piyasa değeriyle 32. sırada olmasıyla birlikte, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimlerinden bazıları haline geldi. MANA 3.83$’dan işlem görürken SAND 6.72$’a kadar yükseldi.

Yatırımcılar bu sanal gerçeklik alanlarının bir parçasına sahip olmak için yaygara koparırken, meta evrende arazi veya mülk satın almak, hızla yatırım yapmanın önde gelen yollarından biri haline geliyor. Yatırımcılar meta veri tabanında işletmeler açıyor. Snoop Dogg’un bir hayranı, rapçinin malikanesinin yanındaki sanal “arazi” için 450.000 dolar ödediğinde manşetlere çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu