Kripto Para Analizleri

HBAR Fiyat Analizi

Hedera (HBAR) popüler kripto para birimlerinden birisidir. En çok işlem gören kripto para birimlerinden birisi olan bu coin hakkındaki temel değerlerin analizini sağladık.

HBAR Fiyat Analizi hakkında inceleme yazımıza başlamadan önce coin hakkındaki temel bilgileri değerlendirelim. Hedera Hashgraph, blok zinciri yerine Yönlendirilen Döngüsel Grafik (DAG) kullanan halka açık bir Dağıtılan Defter Teknolojisi (DLT) ağıdır. Tamamen merkezi olmayan bir yapıya sahip olmak zorunda kalmadan bir blok zincirinin birçok avantajını sunar. Halihazırda Hedera, Google, IBM, ChainLink Labs, LG, Boeing, Eftpos ve diğer uluslararası şirketlere aittir ve bu şirketler tarafından yönetilmektedir.

HBAR, Hedera merkezi olmayan kamu ağının yerel kripto para birimidir. Hedera’nın hisse kanıtı herkese açık ağı, bir ağ düğümüne paylaştırılan veya proxy paylaştırılan HBAR’ları kullanılmaktadır.

Özellikle geliştiriciler, akıllı sözleşme yürütmek, dosya depolamak veya kripto para birimini aktarmak gibi ağ hizmetleri için ödeme yapmak için HBAR’ları kullanır. Ağa gönderilen her işlem için HBAR’lar, ağ düğümlerinin bant genişliği, hesaplama ve depolama için telafi edilmesi için kullanılmaktadır.

HBAR Fiyat Analizi

  • Hedera fiyat analizi bugün yükselişte.
  • En yakın direnç 0,280 dolarda bulunuyor.
  • HBAR için en yakın destek 0.256 dolarda bulunuyor.

Hedera fiyat analizi, fiyat 0.25 $ işaretinin üzerine çıktığı için bugün yükseliş gösteriyor. HBAR, boğalar bu süre zarfında oldukça ivme kazandığı için son üç gün içinde iyi bir ilerleme gösterdi. Eylül ayı boyunca genel olarak, HBAR tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,506$’a ulaştı. Fiyat fonksiyonu 12 Kasım’da tekrar 0,452$’a yükselene kadar üst fiyat zarfında fiyatını korudu.

Kripto para birimi, başka bir ATH’yi işaretlemede başarılı olmadı. Ancak genel olarak iyi bir performans gösterdi. Ancak 13 Kasım’dan itibaren kripto çifti düşmeye başladı. Geçen ay yaklaşık yüzde 50 değer kaybetti. Ancak boğalar fiyatı yine iyi bir seviyeye yükseltti.

HBAR Grafik Analizi

Hedera fiyat analizi için 1 günlük fiyat grafiği, kripto para biriminin, fiyat şu anda haftalık en yüksek seviyede olduğu için kayıplardan büyük ölçüde kurtulduğunu gösteriyor. Boğalar dün fiyat değerinde yüzde 18’den fazla kâra sahip olduğu ve fiyatı, haftalık oranın da pozitife döndüğü seviyeye yükselttiği ve yüzde 3,9’luk bir değer artışı bildirdiği için, yazı yazarken HBAR 0.271 dolardan işlem görüyor. Geçen hafta. Piyasa değeri yüzde 16,8 arttı. İşlem hacmi yüzde 77,4 artarak yüzde 0,21 pazar hakimiyeti sağladı.

HBar Grafik Analizi

Bollinger bantlarının aşağı doğru kırılması; alt bant daha aşağı hareket etmeyi bıraktığı için artık sona yaklaşıyor gibi görünmektedir. Ancak üst bant, yüksek oynaklık gösteren mesafesini koruyor. Fiyat, volatilite göstergesinin ortalama ortalaması ile 0,288 dolar ve 0,204 dolarda kripto çifti için direnç ve desteği temsil eden alt limit arasında işlem görüyor.

Göreceli güç endeksi (RSI), mevcut boğa rallisi sırasında endeks 43’e yükseldi. Fiyat 0,22 dolar aralığında işlem görürken az satılan bölgeden geldi. RSI, piyasada devam eden satın alma faaliyetini gösterir. Bir başka yükseliş göstergesi, fiyatın 0.251 dolardan işlem gören hareketli ortalama (MA) seviyesinin üzerine çıkmasıdır.

Diğer Teknik Göstergeler

4 saatlik Hedera fiyat analizi, HBAR’ın son derece iyi performans gösterdiği bir önceki işlem seansının ikinci yarısındaki agresif boğa rallisinin ardından işlem seansının başlangıcında fiyatın hızla arttığını gösteriyor. Ancak günün geri kalanında fiyat aynı seviyeye yakın bir düşüş ve artış gösterdiğinden satış baskısı görüldü. Ayılar da son dört saatte lider durumda.

HBAR Alınır Mı

Bollinger bantları 4 saatlik grafikte sapma gösteriyor. Üst bant direnci temsil eden 0.279 $ işaretiyle yukarı hareket ediyor. Alt bant desteği temsil eden 0.206 $ işaretiyle aşağı doğru hareket ediyor. RSI, sekiz saat önce başlayan ve son dört saatte ivme kazanan satış faaliyeti nedeniyle düşüş eğilimi gösteriyor. Bununla birlikte, 4 saatlik grafikteki RSI, 61 endeksinde hala üst nötr aralıkta.

Özetle HBAR Fiyat Analizi

Bugün 12 saatlik düşüş aktivitesine rağmen fiyat hala yüksek tarafta olduğu için genel olarak yükseliş gösteriyor; bu, fiyatın bir gecede yüksek bir artış yaptıktan sonra güçlü bir direnç bölgesine ulaştığını gösteriyor. Boğalar daha fazla destek alırsa, bugün son işarete doğru yüksek bir artış gözlemlendiğinden; en azından 0.281 dolar seviyesinin yakınında 0.271 dolar seviyesini geçebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu