Kripto Para Analizleri

IOTX Fiyat Analizi

Singapur merkezli teknoloji firması IoTeX, MachineFi olarak yeniden markalaşmaya başlayarak "makine ekonomisinde" liderlik rolünü oynamaktadır.

IOTX Fiyat Analizi ile ilgili grafik tablolarına göz atacağız. Fiyat analizine başlamadan önce IOTX ekibinin geliştireceği bir takım projelerden bahsedelim.

  • Bir kullanıcının bilgilerini IoTX blok zincirinde güvenli bir şekilde paylaşacak ve depolayacak araçlara önem verecektir.
  • IOTX ekibi, zincir dışı verileri toplayan ve zincir üstü akıllı sözleşmelere ileten mevcut Oracle sağlayıcılarını kullanmayı planlamadığını açıkladı.

Bu fikir özellikle ilginçtir. Çünkü oracle’lar, zincir dışı verilerin işlemesini gerektiren blok zinciri çözümleri için ‘akıllı sözleşmeler’ geliştirirken ele alınması en zor konulardan biri olmuştur.

IOTX Fiyat Analizi

  • IOTX token fiyatı son iki haftada %40’tan fazla düştü.
  • IOTX/BTC çifti, %1,28 artışla 0.000003286 BTC’de işlem görüyor.
  • IOTX coin için 24 saatlik hacim, %190’lık bir artışa işaret eden 611 Milyon Dolardır.

IOTX Fiyat Grafiği

IOTX coin fiyat eylemi, fiyatın düşüş trendinde düştüğünü ve 4 saatlik grafikte 0,21 dolara yaklaştığını gösteriyor. Bu nedenle, 0,21 $ işaretinin altındaki bir düşüş 0,15 $ işaretine düşüşle sonuçlanabilir.

IOTX fiyatı, 50 ve 100 önemli EMA’ların çoğundan daha düşük fiyat ticareti ile düşüş eğilimi gösteriyor. Ancak fiyat henüz 200 günlük EMA’nın altına inmedi. Bu nedenle, yükselişin tersine dönme şansı hala önemli.

Alt coin fiyatı yükselen bir düşüş eğilimi gösteriyor. Ancak, fiyat düşüş eğilimi gösteriyorsa, pivot noktası 0.19 ve 0.15 dolarlık destek seviyelerini gösterir. Ayrıca, diğer taraftan, direnç seviyesi 0.31$’dan sonra 0.26$’da.

IOTX Almak İçin Çok mu Erken?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, IOTX Token fiyatı mevcut düşüşte düşüş eğilimi gösteriyor. Ayrıca, işlem hacmindeki artış, altta yatan düşüş eğiliminde bir artışa işaret ediyor.

Basın zamanı itibariyle, madeni paranın fiyatı 0.1897 dolar. Son 24 saatte %4.85 değerinde bir düşüş oldu. IOTX’in gün içi işlem hacmi de %190 arttı.

RSI göstergesi, eğim %50 işaretinin altına düştüğü için altta yatan düşüş eğiliminin arttığını gösterir. Fiyat hareketi eğimle tutarlıdır ve “neredeyse aşırı satıma” girer. Bu nedenle RSI göstergesi bir satış sinyali verir.

MACD göstergeleri, MACD göstergesinin 4 saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteren sinyal çizgisinin altında hareket ettiğini gösteriyor. Bu çizgiler merkez çizgisinin altında bulunur. Bu bir satış işareti oluşturur.

IOTX Alınır Mı?

Teknik açıdan bakıldığında, IOTX coin, 4 saatlik grafikte birden fazla düşüş eğilimi gösteren mum çubuklarıyla açıkça görülen güçlü bir düşüş gösteriyor. Ve fiyat hareketi, fiyatın yakın gelecekte 0,20 doların altına düşme olasılığının daha yüksek olduğunu gösteriyor.

  • Destek – 0,21 ABD Doları ve 0,15 ABD Doları
  • Direnç – 0,26 dolar ve 0,31 dolar

IOTX Kripto Para Birimi Nedir?

IoTex, 2017 yılında Raullen Chai, Qevan Guo, Xinxin Fan ve Jing Sun tarafından açık kaynaklı bir proje olarak kuruldu.

Proje, misyonunun “insanların ve makinelerin garantili güven, özgür irade ve mahremiyet ile etkileşime girebileceği açık bir ekosistem yaratmak” olduğunu söylüyor.

IoTex’te Uber, Google, Intel ve Facebook dahil olmak üzere proje üzerinde çalışan 30’dan fazla mühendis ve bilim insanı var.

Proje, tek bir şirkete veya kuruma ait olmayan veya işletilmeyen; kameralar, termostatlar veya sanal asistanlar gibi IoT cihazları yapmak istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu