Kripto Para Analizleri

Kasım Ayında Çıkabilecek Coinler

Kış ayları finansal piyasalarda ciddi bir hareketlilik görülmektedir. Bu nedenle Kripto para birimleri arasında çok ciddi gelişmelerde yaşanabilmektedir. 2021 Kasım ayında çıkabilecek coinlerin değerlendirmesini sizler için yaptık.

Kripto para piyasası 2021’in son çeyreğini iyi geçiriyor. Kasım ayında çıkabilecek coinler arasında küçük bir inceleme yaptık. Birçok popüler kripto para birimi yeni zirvelere doğru ilerlerken, bazıları hala tüm zamanların en yüksek seviyelerini yaratıyor. Kasım da büyük bir coşkuyla başladı ve bazı kripto paralar yıl sonuna doğru büyük fiyat hareketlerinin olduğuna dair işaretler veriyor.

2021 Kasım Ayında Çıkabilecek Coinler

Kasım 2021’de patlama belirtileri gösteren ilk 4 yeni kripto para biriminden bazıları şunlardır:

Secret (SCRT)

Secret, kendi başına yeni bir kripto para birimi değildir. Çünkü eski Enigma blok zinciri ağının yeniden markasıdır. Bununla birlikte, Secret token yılın büyük bölümünde gölgede kaldı ve popülaritesi yalnızca son birkaç ayda arttı.

Gizli ağ, akıllı sözleşmelere ve halka açık blok zincirlerine gizlilik getirmeyi amaçlar. Gerçek bir kullanım durumuna sahip olması, onu güvenli yatırımlar yapan yeni coinler arasında yapıyor. Bununla birlikte, piyasa değeri açısından 105. sırada yer aldığı için düşük sermayeli bir altcoindir.

Bu altcoin’in son birkaç hafta içinde kaydettiği ilerlemeye bakıldığında, Kasım 2021’de toplanma olasılığı var. Geçen ay boyunca SCRT yaklaşık %150 arttı ve Ekim ayının sonunda tamamına ulaştı. Zamanın en yüksek seviyesi 10,38 dolar. Mevcut 8 dolara ulaşmak için bu kazançların bir kısmını kaybetti. Ancak hala daha fazla kazanç elde etme işaretleri gösteriyor.

Secret scrt coin nasıl alınır

SCRT’nin son 24 saatteki işlem hacimleri 26 milyar doların üzerine çıktı. Birçok yeni altcoin’in aksine, SCRT satın almak ve ticareti yapmak, Binance’de listelendiği için oldukça uygundur.

Secret (Scrt) Coin Nasıl Alınır? Binance borsasından referanslı üyelik ile secret coin alabilirsiniz.

Dogelon Mars (ELON)

Shiba Inu tarafından geçen ay elde edilen kazanımlarla, Dogecoin’i taklit eden birçok meme tokeni de artan bir popülerlik gördü. ELON, SHIB sahiplerine benzer kazançlar elde etmeyi bekleyen tüccarların artan alıcı ilgisinden elde edilen kazançların çoğuyla Kasım 2021’de token tokenleri arasında yer alıyor.

Yakın zamanda piyasaya sürülen meme paraları arasında olmasına rağmen, ELON çok ilgi gördü. Hatta KuCoin ve Uniswap DEX gibi büyük kripto para birimi değişim platformlarında listelendi. Son 24 saat içinde ELON, yaklaşık 156 milyon dolarlık işlem hacmini çekerek piyasadaki en çok işlem gören meme coin’leri arasına girdi.

ELON, ilk 100 kripto para biriminin altında yer almaktadır. Dolayısıyla onu düşük sermayeli bir altcoin yapıyor. Bununla birlikte, düşük fiyatları, daha düşük maliyetli madeni paralar satın almak isteyen yatırımcılar için avantajlı hale getiriyor. ELON’un herhangi bir kullanım durumu yoktur ve fiyat hareketi esas olarak alıcı ilgisine bağlıdır. Ekim’in meme paralarında büyük kazançlarla karşılanmasıyla bu, Kasım’a da yayılabilmektedir. ELON toplayacak olanlar arasında olabilmektedir.

Dogelon Mars Coin Nasıl Alınır

ELON geçen ay %1700’ün üzerinde ralli yaptı. 30 Ekim’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu, madeni paranın muazzam bir katrilyon madeni para arzına rağmen kripto para birimi çizelgelerinde yükselme potansiyeline sahip olduğunu kanıtlıyor.

Dogelon Mars (Elon) Coin Nasıl Alınır? Dogelon mars coin (Elon) Gate.IO kripto borsasından referanslı üyelik ile satın alınabilmektedir.

Avalanche (AVAX)

Kripto yatırımcıları, merkezi olmayan finans (DeFi) paralarıyla daha fazla ilgilenmeye başladı. Ancak çoğu yatırımcı, bu yılın başlarında meydana gelen DeFi patlamasının dışında kaldı. DeFi veya kripto para birimi alanında hala yeni olan projeler arıyor.

Avalanche ağı, Eylül 2020’de başlatıldı ve yaklaşık bir yaşında oldu. Ancak proje yakın zamana kadar Ethereum ve Solana gibi büyük DeFi devleriyle rekabet edemiyordu.

Avalanche ağındaki toplam kilitli değer (TVL); Ağustos ayından bu yana %2000’in üzerinde artışla 8 milyar doların üzerine çıktı. Bu, ağının yüksek benimseme oranı nedeniyle diğer yeni kripto para birimleri üzerinde bir avantaj sağlıyor.

AVAX, 4 Kasım’da 80 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Kripto para birimi çizelgelerinde en çok kazananlar arasında yaptı. Aynı zamanda DeFi sektöründe faaliyet gösteren veya yeni zirveler yapan birkaç token arasında yer alıyor. Bir yıl içinde, AVAX yaklaşık 2$’dan şu anki en yüksek 80$’a yükseldi.

Avalanche AVAX nasıl alınır

AVAX, bir yaşın üzerinde olduğu için çok yeni olmasa da, uzun süredir piyasada olmayan ancak gerçek kullanım durumu olan bir token arayan bir yatırımcı için güvenli bir yatırım yapıyor.

Avalanche (Avax) Coin Nasıl Alınır? Avalanche (Avax) Coin Binance Kripto Borsasından referanslı üyelik ile alınabilmektedir.

Mars4 (MARS4)

Şu anda, Metaverse’e güç veren madeni paralardan bahsetmeden kripto çizelgelerindeki kazançlardan bahsedilemez. Metaverse’deki en yeni proje Mars4’tür. Yeni piyasaya sürülen tokeni MARS4, daha yeni piyasaya sürülmesine rağmen büyük kazanımlar elde etmiştir.

MARS4, Metaverse ile ilgili çok sayıda vızıltıyı takiben son yedi gün içinde neredeyse %180’lik bir yükseliş rallisinde. Büyük teknoloji firmaları artık kitleleriyle daha iyi etkileşimi artırmak için Metaverse’e bakıyor.

Facebook geçen ay Meta olarak yeniden markalaşacağını duyurduğunda; bu sektördeki birçok coin büyük kazançlar elde etti ve MARS4 de bunların arasındaydı. Bu ay, Metaverse’de proje başlatmak isteyen firmalardan ve ağları zaten sanal ürünler veya hizmetler sunan tokenlerden faydalanmak üzere konumlandırılan firmalardan çok fazla ilerleme olması bekleniyor.

MARS4 coin nasıl alınır

Mars4, insanların sanal bir Mars gezegeninde MARS4 coinlerini kullanarak arazi satın almalarına izin vermeyi amaçlıyor. Bu coinler gerçek fayda sağlıyor. Gerçek kullanım durumlarına sahip diğer madeni paralar gibi, MARS4, tokeni için bir kullanım senaryosu sunduğu için iyi ve güvenli bir yatırım yapar.

Mars4 Coin Nasıl Alınır? Gate.IO kripto borsasından referanslı üyelik ile satın alınabilmektedir.

Özetle Kasım Ayında Çıkabilecek Coinler

Kripto piyasası yıllar içinde çok şey kazandı. Ancak değer ve benimsenmedeki çoğu kazanıma geçen yıl tanık olundu. Bununla birlikte, kripto piyasasına erken girmeyen kişiler, bu kazanımların ardından kendilerini dışlanmış hissettiler ve yatırım yapmak için yeni projeler veya madeni paralar arıyorlar.

Bununla birlikte, yeni madeni paraların büyüme potansiyeli olmasına rağmen, çoğunun gerçek faydası yoktur. Bu madeni paraların bazıları piyasa değerine göre alt sıralarda yer alıyor. Yatırımcıların yüksek oynaklık nedeniyle bunlara yatırım yaparken dikkatli olmaları istenmektedir.

Her geçen gün yeni coinler piyasaya sürülmektedir. Dolayısıyla yatırımcılara coinlerin değer kazandığını görürken bu projelerle büyüme şansı verdi. Bu nedenle, temelleri arayan yatırımcılar, yeni madeni paraların teknolojik desteğini değerlendirmek zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu