Kripto Para Analizleri

Link Fiyat Analizi

Chainlink fiyat tahmini: LINK/USD 26 $ için güçlü bir pozitif eğim yapıyor.

Link Fiyat Analizi hakkında detaylı bir inceleme sağlayacağız. Chainlink, zincir dışı kaynaklardan blok zincirindeki akıllı bağlantılara veri sağlayan merkezi olmayan bir ağdır. Bunu, veri kaynakları ve blok zinciri arasında aracı görevi gören yazılım olan oracles’ın kullanımıyla yapar.

Chainlink, merkezi olmayan düğümlerden oluşan bir ağdan oluştuğu için, tek, merkezi bir kaynağın kullanılmasıyla ilgili güvenilirlik sorunlarını ortadan kaldırır. LINK, düğüm operatörlerine ödeme yapmak için kullanılmaktadır. Ayrıca düğüm operatörleri tarafından ağda pay sahibi olmak için kullanılmaktadır.

Link Fiyat Analizi

  • Chainlink fiyat tahmini yükseliş gösteriyor.
  • En güçlü direnç 24.96 dolarda bulunmaktadır.
  • En güçlü destek 20.02 dolarda bulunmaktadır.

5 Ocak 2022 tarihli Chainlink fiyat tahmini, güçlü bir yükselişin ardından piyasayı ortaya koyuyor. Chainlink’in fiyatı son birkaç gündür hızla yükseliyor. 3 Aralık 2021’de fiyat aynı gün 21.7 dolardan 23,7 dolara çıktı, bu da aşırı derecede güçlü bir yükseliş momentumu. Ertesi gün Chainlink aynı hızla devam etti ve 24 dolara ulaştı. 5 Ocak 2022’de fiyat kısa bir süreliğine düştü, ancak tekrar fırlayarak Chainlink’in şu anki fiyatı olan 25.7 dolara yükseldi.

LINK/USD 4 Saatlik Grafik Değerlendirmesi

  • Piyasa bir kırılma yaşıyor

Chainlink fiyat tahmini, piyasanın oynaklığının muazzam bir artan hareketi takip ettiğini ortaya koyuyor. Bu, Chainlink fiyatının değişken değişikliğe uğramaya önemli ölçüde daha yatkın hale geldiği anlamına gelir. Bollinger bandının üst sınırı 25.55$’da bulunmaktadır. Dolayısıyla bu, dirençten ziyade en güçlü destek için bir nokta görevi görüyor. Bollinger bandının alt sınırı, en güçlü destek için başka bir nokta olarak hizmet eden 20.02$’da bulunmaktadır.

LINK/USD fiyatı, Hareketli Ortalama fiyatının üzerinde hareket ediyor gibi görünmektedir. Bu da bir yükselme hareketini işaret ediyor. Piyasanın eğilimine boğalar hakim görünmektedir. LINK/USD fiyatının Bollinger bandının üst sınırını aştığı görülmektedir. Dolayısıyla bu da piyasada bir kırılma olduğunu gösteriyor. Piyasa yakında tersine bir eğilim gösterebilir, ancak fiyat şimdilik önemli ölçüde artacaktır.

Link Fiyat Grafiği

Göreceli Güç Endeksi (RSI), kripto para birimi için aşırı alım hissesini gösteren 74’tür, bu da kripto para biriminin aşırı alım sınırına düştüğü anlamına gelir. RSI, bu RSI değerinin korunacağını gösterebilecek şekilde basit ve istikrarlı bir şekilde hareket ederken görülebilmektedir. Bu, çok yakında tersine bir eğilimle sonuçlanabilir ve eğer ihtimaller ayıların lehineyse, kripto para birimi ciddi bir devalüasyon yaşayabilmektedir.

Link Kısa Vadeli Fiyat Değerlendirmesi

  • 1 günlük Chainlink Fiyat Tahmini: LINK/USD 25.7$’da güçlü bir şekilde yükseliyor.

Chainlink fiyat tahmini, hafif bir artan hareketin ardından piyasanın oynaklığını ortaya koyuyor; bu, Chainlink fiyatının değişken değişim yaşamaya daha yatkın hale geldiği anlamına geliyor. Bollinger bandının üst sınırı 24,96 dolarda bulunmaktadır. Bu nedenle dirençten ziyade en güçlü destek için bir nokta görevi görüyor. Bollinger bandının alt sınırı, en güçlü destek için başka bir nokta olarak hizmet eden 17.02 $ seviyesinde bulunmaktadır.

LINK/USD fiyatı, Hareketli Ortalama fiyatının üzerinde hareket ediyor gibi görünmektedir. Dolayısıyla bir yükselme hareketini işaret ediyor. Piyasanın eğilimi, son zamanlarda Hareketli Ortalama eğrisinin üzerinde fırlamış gibi görünmektedir. LINK/USD fiyatının Bollinger bandının üst sınırını aştığı görülmektedir. Bu nedenle piyasada bir kırılma olduğunu gösteriyor. Bu kırılma, piyasada bir tersine dönüşle sonuçlanabilmektedir. Ayrıca ayılara piyasayı ele geçirme fırsatı verir.

Link Grafik Analizi

Chainlink fiyat tahmini, Göreceli Güç Endeksinin (RSI) 63 olduğunu gösteriyor ve kripto para birimi için biraz fazla alım değeri anlamına geliyor. Bu, kripto para biriminin aşırı alım uç noktasına doğru hafifçe düştüğü anlamına gelir. RSI yolunun, fiyatta gelecekteki artışları gösterebilecek ve tamamen aşırı alım bölümüne düşebilecek eğimli bir harekete kaydığı görülebilmektedir.

Özetle Link Fiyat Analizi

  • Oranlar boğaların lehine

Chainlink fiyat tahmininin sonucu, LINK/USD’nin mevcut davranışında yapılan tanımanın; yakında aşağı doğru kayabilecek büyük bir yükseliş eğilimi izlediğini gösterdiğini gösteriyor. LINK/USD sorunsuz bir şekilde 26$’a yükseldi; fiyat 5 Ocak 2022’de 25.7$’a ulaştı ve güçlü yükseliş momentumu nedeniyle 26$’a kadar büyümeye devam edebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu