Kripto Para Analizleri

Mana Fiyat Analizi

MetaVerse bağlantılı altcoinlerden birisi olan Mana (Decentraland) en iyi 30 altcoin arasındadır.

Mana fiyat analizi değerlendirmesine başlamadan önce ön bilgi olarak biraz tanıyalım. Ethereum blok zincirinde, insanların içerik oluşturmasına ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan bir sanal gerçeklik platformudur. Token, son 12 ayda %4,000’den fazla arttı.

Decentraland; insanların sanal dünyada iş ve eğlence için giderek daha fazla zaman harcadıkları noktasından yararlanmayı amaçlıyor. “Büyük bir adreslenen pazar var. Dolayısıyla Decentraland projesi, kullanıcı büyümesi ve token fiyatı açısından doğru yönde ilerliyor gibi görünmektedir” dedi.

Mana Fiyat Analizi

  • MANA fiyatı gün içinde yüzde 1.5 düştü ancak 4.93$ hedefini koruyor.
  • İşlem hacmi de piyasadaki durgunluğu vurgulamak için yüzde 35 düştü.
  • Fiyat 3,28 $ destek tabanının üzerinde birleştiği sürece 4,93 $ hedefi görünürde kalacak.

Gün için Decentraland fiyat analizi, 28 Aralık’taki yüzde 12’lik düşüşün ardından MANA tokeninin devam eden bir geri çekilmeyle karşı karşıya olduğunu gösteriyor. İşlem hacmi yüzde 35’ten fazla düşerken, fiyat günde 3,17 dolara kadar düştü. Mevcut düşüşte bile, Decentraland, fiyat 3,28 dolar destek tabanının üzerinde kalabildiği sürece ufukta yüzde 42’lik bir yükselişi sürdürecek. Fiyat şu anda 3.33$’da oturuyor. 12 saatlik basit hareketli ortalamada 3.48$’da ilk direnç çizgisiyle karşılaşacak.

Daha büyük kripto para birimi piyasası; Bitcoin’in 48.000 doların hemen altında konsolidasyonunun öncülüğünde son 24 saat içinde küçük toparlanmalar gösterdi. Ethereum ayrıca yüzde 1 artarak 3.800 dolara oturdu. Altcoinler de yükseldi. Solana, Polkadot veya Cardano, her biri birer yüzdelik artışla; Ripple yüzde 2 yükselerek 0,844 dolara oturdu.

Mana Grafik Analizi

  • Fiyat, kritik 50 günlük EMA’yı bir sonraki hedef olarak belirliyor.

Decentraland fiyat analizi için 24 saatlik grafik, fiyatın kritik 25 ve 50 günlük üstel hareketli ortalamaların (EMA’lar) altında kaldığını veya bir sonraki hedef olarak 3,43$ EMA’nın belirlendiğini gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI); 46.33’lük artan bir değer göstererek MANA pazarında pozitif piyasa değerlemesine işaret ediyor. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD) eğrisi, nötr bölgesinin ve 0,00 işaretinin hemen yakınında yer alır. Aynı zamanda mevcut trendde beklenen olumlu hareketi vurgular.

Mana Fiyat Grafiği

Mana 4 Saatlik Grafik Analizi

  • Kısa vadeli işlemde yukarı yönlü hareket bekleniyor.

MANA/USD işlem çifti için 4 saatlik grafik, fiyatın sadece 4 saatlik EMA’da oturmasıyla birlikte pozitif hareketin geleceğini gösteriyor. Fiyatın 4,93 dolarlık direnç noktasına doğru bir itme başlatması veya 3,48 dolardan ilk direnç katına yükselmesi bekleniyor. Fiyat, Bollinger Bantlarının eğrilerinin üst kademesini hedeflediğinden, RSI değeri 43’te yükselen bir noktada oturuyor.

Bir sonraki kısa vadeli işlemde, fiyat 3.48$ direncine kadar bir alım fırsatı sunmak için yukarı doğru konsolide olmaya devam edebilmektedir. Bununla birlikte, 3.28$ yakınında veya üzerinde karşılaşılan herhangi bir depresyon; fiyatı %23.6 Fibonacci düzeltme seviyesine 3.14$’a ve ardından 8 Kasım’ın yükseği 2.97$’a kaydırabilmektedir.

Mana USDT Grafiği

Mana (Decentraland) son 12 ayda yatırımcılarına %4000 kazandıran bir altcoindir. Ekibi oldukça iyi bir şekilde çalışmaktadır. İlerleyen günlerde altcoinde yaşanacak tüm gelişmeleri Coin Bloğu olarak yakından takip edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu