Finans Haberleri

MetaVerse Nedir?

MetaWars, Üstün Oyun Deneyimi ile Metaverse'i Tanıtıyor

MetaVerse Nedir? MetaWars her zaman GameFi işinde devrim yaratmaya çalışıyor. Bu nedenle yol boyunca edindiği uzmanlık ve bağlantılarla, çoklu evrenlerini topluluk için güncellemeyi ve ayrıca Planet NFT sahiplerine anında ve ek avantajlar sağlamayı seçtiler.

26 Kasım’da MetaWars, Multiverse’deki büyümelerini ve MetaGods ile son işbirliklerini anmak için MetaWars Planet adlı başka bir Planet NFTs turunu piyasaya sürecek.

MetaVerse Nedir?

Dünyanın ilk Cross Game Metaverse Launchpad, MetaWars tarafından tanıtılıyor. Genel pazara girerek ve gelecekte GameFi Metaverse’i geliştirerek GameFi için yeni bir standart belirlemeyi umuyorlar. Mürettebat şimdiden devreye girdi ve ilk iş ortağını satın aldı. Lansmanı ile MetaWars, sosyal medya ağlarında daha önce açıklandığı gibi; NFT’ler tarafından finanse edilen 8 bitlik bir oyun olan MetaGods ile işbirliği yapacak. Küresel oyun endüstrisi pazarı, 2020’de beklenen mobil oyun getirilerinde olağanüstü bir artışla gelişiyor. Oyun sektörünün artan popülaritesi ile yatırımcılar, oynayarak kazanabilecekleri ve en son teknolojilerin keyfini çıkarabilecekleri blok zinciri tabanlı oyunlar arıyorlar. .

  • Arcadeland: Oyuncunun sahip olduğu, oynaması için kazanılan bir arcade ve oyun başlatma paneli.
  • Dragon Evolution: Dragon Tower Defense Game, bir üreme mekanizması veya takas edilebilir NFT’ler içerir.

MetaWars ve MetaGods ortaklığı; kullanıcıların gezegen NFT’lerinden en iyi sonuçları elde etmelerini sağlayacak birçok işbirliğinden yalnızca biridir. MetaWars, izleyicilerine ek projeler sunmaktan ve blok zinciri sektöründe öne çıkmaktan heyecan duyuyor.

Meta Savaşları Hakkında

MetaWars, blockchain teknolojisini kullanarak dijital bir çoklu evrende inşa edilen birkaç evrene sahip çok oyunculu bir oyundur. MetaWars, dünyanın her yerindeki oyuncuların NFT’leri kullanarak çeşitli oyun seçenekleri arasından seçim yapmalarına olanak tanır. Site, paraya dönüştürülebilen veya kazanç sağlanabilen dijital hazineleri elde etmesi için kullanılabilen gerçekçi dövüşlerle doludur.

MetaWars, büyüyen oyun sektörüne blok zincirini dahil etmeye ve böylece NFT’lerin inanılmaz dünyasını dönüştürmeye kendini adamıştır. Staking ayrıca $WARS, NFT ve oyun içi para birimi $GAM madenciliği yapmak için de kullanılabilmektedir. Bu nedenle tüm GameFi meta veri tabanında ve hatta gelecekteki stratejik oyunlarda kazanması için kullanılabilmektedir. Bu yolculuğu keşfedilmemiş alanlara götürmeyi planlıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu