Coin Haberleri

Reddit NFT Desteğini Gerçekleştirdi

Dünyada kullanılan sosyal medya araçlarından bir tanesi olan Reddit NFT desteğini gerçekleştirdi. Bu gelişme kripto para piyasalarında uzmanlar tarafından olumlu karşılandı.

Reddit NFT Desteğini Gerçekleştirdi. Günümüzde birçok teknoloji platformu kripto paralar konusunda söz sahibi olmak istemektedir. Bu teknoloji platformlarından birisi Reddit NFT teknolojisi ile yakından ilgilenmektedir. Bugün 03-04-2022 tarihinde ilk başarılı NFT işlemini gerçekleştirmiştir. Bu nedenle kripto para birimlerinin akıbeti de geleceğe dönük olumlu gelişmelerin gerçekleşeceğine yeşil ışık yakmıştır. Haber hakkındaki gelişmelere makalemizde yer verdik.

Reddit NFT Desteğini Gerçekleştirdi

Sosyal ağ Reddit kullanıcıları, Nisan 2022’den itibaren NFT’leri avatar olarak kullanabilirler.
Şu anda, Ethereum blok zincirine dayalı 4 avatar yayınlandı. Her birinin fiyatı 400 bin dolardı (5 Milyon 800 Bin TL). Birkaç dakika içinde tükendiler. Sahipleri onları sosyal ağda avatar olarak kullanabilecektir. Satışa sunulan Reddit NFTleri aşağıdadır.

Reddit NFTleri

Kendi NFT’lerinizi avatar olarak ayarlamanız henüz mümkün değil. Sınırlı erişim, bunun şu ana kadar yalnızca bir deneme çalışması olduğunu ve bu konuya ilginin gösterileceğini gösteriyor. Platformun yaratıcıları, NFT entegrasyonunun Reddit’in popülerleşmesine nasıl yardımcı olacağını keşfetmeyi planlıyor.

Uzmanlar, kendi NFT avatarlarını oluşturmanın, platform kullanıcılarının aktif olarak değiştirilemez tokenleri takas etmelerine izin vereceğini söylüyor.

Ayrıca, sosyal ağ herhangi bir NFT’yi avatar olarak ayarlama yeteneğini entegre ederse, Metamask kullanarak Reddit’e bağlanmak ve herhangi bir coini sorunsuz bir şekilde entegre etmek mümkün olacaktır. Bu, özellikle sosyal ağın yeni tasarımı için geçerli olan kullanıcı sayfasını daha görünür hale getirecektir.

Daha önce, benzer bir yenilik sosyal ağ Twitter tarafından tanıtıldı. Ancak, tamamen başarılı değil. Uzmanlar, NFT entegrasyonuyla ilgili bazı gizlilik sorunları olduğunu söylüyor.

NFT’ler Neden Popüler?

Gerçek şu ki, Metamask ile entegrasyondan sonra kullanıcı profili cüzdan adresini göstermeye başladı. Bu, kripto para varlıkları hakkındaki verileri daha az gizli hale getirdi.

OpenSea yolunu takip ederek bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu sanal pazarda, takma adlar sayesinde kullanıcıların bilgileri korunmaktadır. Gerçek adınıza ethereum adresinizi bağlamanız gerekmez. Belki de Reddit ve Twitter’ın izlemesi gereken yol budur.

Elinizi kripto para birimleri dünyasında denemeye karar verirseniz, bunu güvenilir ve güvenilir bir ortak olan BINANCE ile yapın. Binance hızlı üyelik için referanslı linkimizi tercih edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu