Coin Rehberi

SafeMoon Güvenli Mi?

Birçok analist geleceğin Doge ve Shiba meme coini olarak SafeMoon hakkında bir takım iddialarda bulunmaktadır.

SafeMoon Güvenli Mi? Verilere göre en çok işlem gören coinler arasında şuan için 205’inci sırada yer almaktadır. Maksimum Safemoon 1.000.000.000.000.000 (1 kat trilyon) adet ile sınırlıdır.

Meme coinleri birkaç aydır kripto piyasasının gündemi oldu. Her şey, bir noktada Bitcoin ve Ethereum’dan sonra piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi olarak sıralanan sadece bir meme coinleri olan Dogecoin ile başladı.

SafeMoon Güvenli Mi?

Dogecoin’in patlaması nadir görülen bir şeydi. Çünkü tokenin herhangi bir teknolojik desteği yoktu. Başlangıçta Bitcoin ile dalga geçmek için yaratıldı. Bu kadar mütevazi başlangıçlara rağmen, büyüyerek en büyük meme coini ve piyasadaki en rekabetçi olanlardan biri haline geldi.

Dogecoin tarafından elde edilen kazanımlar, faydalı olmamasına rağmen, diğer geliştiricileri madalyonun klonlarını yaratmaya çekti. Dolayısıyla en başarılı klonlardan biri Shiba Inu oldu. Shiba Inu, yıllık kazancının % 100.000.000’a ulaşmasının ardından Ekim ayında şovu çaldı. Bu coini erken yatırım yapan insanlar büyük kazançlar elde ettiler.

Bununla birlikte, birçok kısa vadeli yatırımcı, oynaklıkları nedeniyle meme coini ilgi duyuyor. Bu coinler, daha düşük seviyelere düşmeden veya konsolidasyondan önce çok kısa bir süre içinde büyük kazançlar sağlayabilir. Şu anda Dogecoin ve Shiba Inu rallisi azaldı ve yatırımcılar şimdi ralli yapacak bir sonraki büyük mem coini arıyorlar.

SafeMoon Alınır Mı?

SafeMoon Büyür Mü?

Meme coinlerinden asla emin olamazsınız. Çünkü geçen ay piyasaya sürülen bir coin, büyük bir darbe almadan önce patlayıcı kazanımlar sağlayabilmektedir.

Piyasada o kadar çok meme coini var ki, özellikle köpek temalı olanlar, yetişmek zor. Bununla birlikte, potansiyel olarak büyük getiriler sağlayabilecek sağlam bir meme coini arayan bir yatırımcıysanız, Safemoon güvenli bir seçim olabilmektedir.

Safemoon, piyasadaki en yeni meme coinlerinden biridir. Ancak meme coini yutturmaca bir şey haline gelmeden önce geldi. Aslında, Mayıs piyasası boğalarından sonra birçok meme coini piyasaya girmeye başladığından, en eski meme coinlerinden biri olarak kategorize edilebilmektedir.

Safemoon’un bir sonraki büyük şey olmasının birçok nedeni var. İlk olarak, çok ucuz bir fiyata geliyor. Ucuz fiyatlara sahip olmak, tüm meme coinleri gibi bir özelliktir. Bu, meme coinlerinin kripto alanında sıcak bir konu olmasının sebeplerinden biridir.

Safemoon’un fiyatı 0.0000415$ civarındadır. Bu da onu küçük çaplı yatırımcılar için tercih edilir kılmaktadır. Örneğin, sadece 50 dolarla başlayan bir yatırımcı, şu anda 67 bin doların üzerinde seyreden yüksek Bitcoin fiyatından korkabilmektedir.

Ayrıca, Ethereum’a 50 dolarlık bir yatırım mantıklı değil çünkü satın alırken ve cüzdanınıza aktarırken önemli bir miktar ücret ödemeye gidecek. Bununla birlikte, SafeMoon 50$’lık bir yatırımla, bir yatırımcı aslında düşük işlem ücretleriyle milyonlarca coin satın alabilmektedir.

Mevcut fiyatlara göre 50 dolar, bir yatırımcıya yaklaşık 12 milyon SafeMoon coini verecek. Mem coin gelecekte büyük fiyat kazanımları sağlarsa; bir yatırımcı aslında büyük bir yatırım getirisi elde edebilmektedir.

SafeMoon Sağlam Bir İş Modeliyle Geliyor

Düşük risk iştahı olan bir yatırımcıysanız, değişken fiyatları nedeniyle meme coinlerinden uzak durmayı tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, daha fazla kripto yatırımcısının geri dönüş için meme coinleri yönelmesiyle, daha istikrarlı bir iş modeline sahip bir meme coin birimine küçük bir miktar stake etmek isteyebilirsiniz ve büyümeyi destekleyebilmektedir. SafeMoon bunun için en uygun olanıdır.

Safemoon projesi, yatırımcıların elindekileri satmaktan caydırılacak şekilde geliştirilmiştir. Ne zaman yeni bir yatırımcı satın alsa, beklemeye teşvik edilmektedir. Bu da platformun likiditesini artırmalarına yardımcı olur. Pompa ve damperli yatırımcıları ortadan kaldırmak için her satış için %10 ceza kesilmektedir. Bu tutar mevcut sahiplere dağıtılmaktadır.

Safemoon projesi, insanları coini satmaktan caydıran bir kısıtlamaya sahip olarak; diğer meme coinlerinde önemli ölçüde daha yüksek olan artan likiditenin keyfini çıkarmaya devam etti.

Pek çok yatırımcı, yalnızca yutturmacadan değer elde ettikleri için meme coinleri satın almaktan vazgeçirilmektedir. Hype ölmeye başladığında, birçok yatırımcı coini satmak için acele eder. Bu da hodlers için büyük kayıplara katkıda bulunmaktadır. Bu nedenle, safemoon bu zorluğu kolayca çözebilmektedir. Dolayısıyla yatırımcıların içeri girmesi ihtiyacını ortadan kaldırabilmektedir. Yalnızca tokenin birkaç hafta sonra daha düşük fiyatlara itmesi için fiyat artışlarına neden olabilmektedir.

Örneğin, Shiba Inu’nun arzda bir katrilyon coini var. Bu kripto paraların bir kısmının yakılmasına rağmen, hala arzda kalan çok daha fazla SHIB var.

Dogecoin daha iyi değil. Dogecoin’in arzı enflasyonist, yani sürekli artıyor ve bu da gelecekteki fiyatlara olumsuz bir ışık tutuyor. Fiyatlar aşırı yüksek seviyelere çıksa bile; artan arz, coinin yüksek seviyeleri korumasını veya daha yüksek seviyelere itmesini engeller.

Safemoon, her işlemde belirli sayıda Safemoon coininin yakıldığı bir coin yakma mekanizması ile birlikte gelir. Mem coini gelecekte büyük kazançlar sağlayabilmektedir. Çünkü kripto para birimlerine olan talep geleceğe doğru artmaya devam edecek. Bu nedenle, arz azaldığında fiyat artacaktır.

Yol Haritası Umut Verici

Safemoon’un diğer meme koinlerine kıyasla yüksek puan aldığı diğer alan, geliştirme yol haritasında. Safemoon projesini yakından takip ettiğinizde, geliştiricilerinin üzerinde çalıştığı çok şey göreceksiniz, bu da gelecekteki fiyatlar hakkında olumlu bir işaret.

Örneğin, Safemoon kısa süre önce ekosistemini yükseltme planlarını duyurdu. Bunu yapmanın yollarından biri de safemoon cüzdanının piyasaya sürülmesidir. Cüzdan zaten çalışıyor. Büyük ölçüde benimsendi, bu da onu araştırmaya değer bir meme coini haline getirmiştir.

SafeMoon Coin Nasıl Alınır?

SafeMoon birçok kripto borsasında henüz listelenmemiştir. Potansiyeline göre birçok kripto borsasına girmesi beklenmektedir. Özellikle Binance gibi dünyanın en büyük kripto borsasında listelenmesi gerçekleşir ise, ciddi bir potansiyel yakalayabilmektedir.

SafeMoon Gate.io borsasından satın alınabilmektedir. İlk fonlamada %5 bonus kazanmanız için referansı üyelik kullanabilmeniz mümkündür.

Gate.io Referanslı Üyelik İçin Tıklayın

Özetle SafeMoon Güvenli Mi?

Safemoon, bu yıl piyasaya sürüldüğü için en yeni meme coinlerinden biridir. Bununla birlikte, bu kadar kısa sürede piyasa değeri ile en büyük 100 kripto para biriminde büyük kazançlar elde etti.

Safemoon, sağlam iş modeli, deflasyonist arz ve geliştirme yol haritası nedeniyle bir sonraki büyük meme coini olabilmektedir. Aslında geleceğe dayanabilecek birkaç meme coini arasında yer alıyor. Bu jetonu nereden satın alabileceğinizi öğrenmek için Safemoon Nasıl Satın Alınır kılavuzumuzu ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu