Kripto Para Analizleri

SAND Fiyat Analizi

Dünyanın en büyük oyun platformlarından birisi olan SAND coin, SandBox tarafından piyasalara sürülmüştür.

SAND Fiyat Analizi hakkında genel değerlendirmede bulunacağız. Geçmişteki fiyat değerlendirmelerinin yanı sıra yakın tarihteki değeri göz önünde bulundurulacaktır.

Kripto para biriminin geçmişi oldukça yenidir. İlk piyasalara sürüldüğü tarih Ağustos 2020 tarihidir. Likiditesi oldukça yüksek olan bu coin, Piyasa sıralamasında en büyük 33.üncü kripto para birimidir.

Piyasada işlemde olan SAND coin adeti, 1 Milyar 35 Milyon Adettir. Maksimum SAND coin adedi 3 Milyar adetle sınırlıdır. SANDBOX ekibi oldukça aktif bir şekilde birçok projeye imza atmıştır. Bu anlaşmalardan en önemlisi MetaVersedir. Bu nedenle yakın zaman diliminde ciddi bir çıkış gerçekleştirmiştir. Ön bilgilendirme sonrasında, kripto para birimi ile ilgili fiyat analizi değerlendirmemize geçelim.

SAND Fiyat Analizi

  • SAND fiyat analizi bugün için yükseliş eğiliminde.
  • En güçlü direnç 5.08 dolarda bulunmaktadır.
  • En güçlü destek 4,4 dolardan alınabilmektedir.

SAND fiyat analizi, kripto para biriminin hafif düşüş fırsatları sergileyen sert bir yükselme eğilimi izlediğini ve SAND/USD fiyatının 4.65$’a doğru hareket ettiğini ortaya koyuyor. Bu nedenle 9 Şubat 2022’de SAND’ın maliyeti aniden düşmeye başladı ve 4,5 dolara ulaştı. Ancak ertesi gün pozitif bir ivmeye geçti. 10 Şubat 2022’de fiyat, aynı zamanda SAND’ın şu anki fiyatı olan 4.62$’a düşmeden hemen önce 4.7$’a önemli bir artış yaşadıktan sonra pozitif bir ivme ile yükselmeye başladı; fiyat dalgalı bir hareketle devam ediyor.

Piyasa dinamiği, güçlü bir şekilde yükseliş gösteriyor. Bu nedenle SAND fiyatını yükseltmek için uygun hale getiriyor. Sandbox, 808.981.713$ işlem hacmiyle son 24 saatte %1.12 arttı. SANDBOX şu anda 4.777.235.332 $’lık canlı piyasa değeri ve 1.035.054.385 SAND coin dolaşım arzı ile 33. sırada. Son 1 yıllık grafik analizi değerlendirmesine göz atabilirsiniz.

SAND USD Grafik Analizi

SAND fiyat analizi, piyasa volatilitesinin azalan bir trend izlediğini ortaya koyuyor. Bu nedenle, volatilite her iki uçtan birine doğru dalgalandıkça değişime tabi olan SAND/USD fiyatının değişeceği anlamına geliyor; daha az oynaklık, daha az fiyat değişikliği olasılığı anlamına gelir. SAND piyasası, direnç ve destek bandı birbirine yaklaştıkça sıkışarak girmiş görünmektedir. Sonuç olarak, Bollinger bandının üst sınırı, SAND için en güçlü direnç görevi gören 4,8 dolarda bulunmaktadır. Tersine, Bollinger bandının alt limiti, SAND için en güçlü desteği temsil eden 4,4 dolarda mevcuttur.

SAND/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisini geçerek yükselme eğilimini gösteriyor gibi görünmektedir. Ancak oynaklık azalıyor gibi göründüğü için piyasa eğilimi daha öngörülebilir hale geliyor. Bununla birlikte, SAND fiyatı aşağı yönlü bir yön izliyor gibi görünmektedir. Bu nedenle kripto para biriminin azalan bir hareket izlemesini sağlayarak ayıların eğilimi tersine çevirme fırsatlarını göstermektedir.

SAND Fiyat Grafiği

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 54’tür ve kripto para biriminin üst tarafsız bölgeye düşen istikrarlı kategoriye girdiğini gösterir. RSI yolu, SAND fiyatının istikrar yaşadığını gösteren doğrusal bir yön izliyor gibi görünmektedir. Satış ve satın alma faaliyetlerinin denkliği nedeniyle RSI puanı sabittir.

1 Günlük SAND Fiyat Analizi

SAND fiyat analizi, artan bir trendin ardından piyasanın oynaklığını ortaya koyuyor; bu, SAND/USD fiyatının oynaklığı izleyerek oynak değişim yaşamaya daha yatkın hale geleceği anlamına geliyor. Bollinger bandının üst limiti, SAND için en güçlü direnç görevi gören 4.08 dolardan alınabilmektedir. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı, SAND için en güçlü destek görevi gören 2,6 dolarda bulunmaktadır.

SAND/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisini geçerek yükselme momentumunu işaret ediyor gibi görünmektedir. Boğalar şu an için piyasayı kontrol ediyor ve ihtimaller kendi lehlerine yığıldığı için kontrolü elinde tutması muhtemel, ancak piyasa aşağı yönlü fırsatlar gösteriyor; SAND piyasasının neye karar vereceğini sadece zaman gösterecek. Bununla birlikte, fiyat, onu karşılamaya çalışarak hareketli ortalamaya doğru aşağı doğru hareket ediyor gibi görünmektedir. Bu olursa, piyasa dinamikleri tersine dönecektir.

SAND Fiyat Yorumları

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 57 olup, kripto para biriminin istikrarlı olduğunu ve üst nötr bölgeye düştüğünü gösterir. RSI yolu, azalan bir piyasayı ve olası istikrarı gösteren aşağı yönlü bir yön izliyor gibi görünmektedir. Baskın satış aktivitesi nedeniyle RSI puanı düşüyor.

Özetle SAND Fiyat Analizi

SAND fiyat analizinden elde edilen dikkatli gözlemler, boğaların piyasayı, ayıların onlardan almaya çalışırken kontrol ettiği sonucuna varmıştır. Fiyat bir süredir 4,7 dolara tırmanıyor ve sadece düşüş hedefine ulaştı. Ancak, ayılar bir miktar potansiyel gösterdiğinden, piyasa devalüasyon riskiyle karşı karşıyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu