AltCoin Haberleri

SHIB Neden Düşüyor?

Geçtiğimiz günlerde işlem hacmi ile bir anda birçok kripto para yatırımcısının ilgi odağı olmuştu. Bugünlerde ise, her geçen gün kan kaybetmektedir.

SHIB Neden Düşüyor? Bu sorunun birçok cevabı olabilmektedir. Net bir şekilde cevap vermek gerekiyorsa, Hindistan’ın kripto para birimlerine işlem yasağı getirmesi olarak yorumlayabiliriz.

Shib (Shiba) ceosu, Hindistan kökenli bir yatırımcıdır. Dolayısıyla bu ülkede bu alt coine yatırım yapan birçok kripto para yatırımcısı bulunmaktadır. Bu haberler neticesinde birçok kripto para yatırımcısı ülkede ciddi para çekme işlemlerine başladığı gözlenmektendir.

USDT (Tether) ilk kez bu kadar (bugün) düştüğünü gözlemledik. Son 1 hafta içerisinde shib değer kaybı, %100’e yaklaştığını söyleyebiliriz.

Shiba Neden Düşüyor?

Kendi kendini beğenen Dogecoin katili Shiba Inu (SHIB) bugün kripto pazarında sıralara tırmanıyor. Daha bu sabah SHIB, CoinMarketCap’teki yeni bir kripto güncellemesine dayalı olarak piyasa değeri açısından crypto.com’un yerel token CRO’sunu geride bıraktı.

SHIB’nin yeni dönüşü ile Shiba Inu (SHIB) şu anda dünyanın en büyük 12. kripto para birimi olarak yer alıyor. Bu, SHIB belirtecinin şimdiye kadar kapsadığı etkileyici ve hoş bir görünüm. Şüphesiz, tüm kripto alanı, bu SHIB’nin yeni piyasa değeri yükseliş trendi hakkında sevinecek.

Ayrıca, “Shiba Army” topluluğunun tutarlı tam desteğiyle, görünüşe göre Shiba Inu, şu anda piyasadaki diğer üst düzey kriptolarla rekabet etmekten bile korkmadığını gösteriyor. Ayrıca, SHIB’nin sıralamada ve hatta piyasa değeri açısından CRO’yu nasıl tahttan indirdiğine bakarak; sıkı hayranları, SHIB’nin yakında geçeceği masadaki bir sonraki kriptoyu düşünmektedir.

Bilin bakalım, SHIB Inu, Elon Musk’ın favorisi olan Dogecoin (DOGE) ve Avalanche (AVAX) listesinden sadece iki adım ötede olmadan hemen önce. Asla asla deme, SHIB imkansız görüneni gerçeğe dönüştürebilmektedir. Bu nedenle sonraki büyük kripto para olarak DOGE ve AVAX’ı tahttan indirebilecek mi?

Şu anda, bu sorunun “evet veya hayır” yanıtı henüz yok. Tek yapmamız gereken arkanıza yaslanıp Shiba Inu’nun önümüzdeki günlerde nasıl bir performans göstereceğini yakından izlemek.

Bu düşüş eğiliminin ciddi bir şekilde tırmanışa sahne olacağını düşünen birçok uzman yer almaktadır. Lakin, piyasa sonrası bu tepkilere cevap veren yatırımcı sayısı eskide göre oldukça azalma olduğunu göstermektedir.

Shib Grafik Analizi

Shib Neden Düşüyor

4S grafik analizine göre, Tren dönüşü olarak yorumlamamız mümkündür. Bu düşüş sonrası tekrar eski potansiyeline veya ATH kırabilir mi? oldukça merak edilecek bir durumdur.

Özetle Shib Neden Düşüyor?

Piyasada ciddi bir trend yakalayan bu altcoin; ayı ve boğa çatışmasında ciddi zarar aldığı gözlemlenmektedir. Bu nedenle ilerleyen zamanlarda büyük bir çıkışa geçebileceği aşikardır.

Hindistan hükümetinin kripto para birimlerine getireceği yasaklar sonrasında shib etkilenmeyeceğini savunan uzmanlarda yer almaktadır.

Gelecekte neler yaşanacağını göreceğiz. Bu makale bir yatırım tavsiye değeri taşımaz. Vereceğiniz kararları kişisel değerlendirme olarak kabul etmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu