AltCoin Haberleri

Shiba Durdurulamıyor

Son iki günde ciddi bir değer kazanan Shiba trend coinlerde 12. sıraya yükseldi.

Shiba Durdurulamıyor. Bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken Shiba INU kripto para birimi nereye kadar yükselecek? Dogecoin’in yan ürünü Shiba Inu (SHIB), 17 Ekim’de başlayan son koşusunu tamamlamak için bu hafta sonu sadece iki gün içinde %46’dan fazla büyük bir fiyat artışı gördü. 24 Ekim’de 0.000044 dolar.

Yine de, Elon Musk’a herhangi bir Shiba Inu’ya sahip olup olmadığı sorulduğunda, SHIB hızla düştü. Heyecanın ortasında Twitter kullanıcısı “ShibaInuHodler” Musk’a ne kadar SHIB’si olduğunu sordu ve “Dogefather” yanıtladı: “Hiçbiri.”

SHIBA Durdurulamıyor

Yazma sırasında, DOGE katili SHIB hala güçlü görünmektedir. Şu anda CoinMarketCap’e göre en büyük 12. kripto para birimi olan 0.00003822 dolardan işlem görüyor. Bu gelişmeler sonunda 9. sırada yer alan doge coini geçebileceği iddiaları piyasalarda konuşulmaktadır.

Shiba Neden Durdurulamıyor?

  • Ethereum’un akıllı sözleşmeler için ERC-20 protokolünü temel alır.
  • (PoW) yerine bir (PoS) mekanizması kullanır. Bu, Dogecoin veya Bitcoin’den farklı olarak Shiba Inu’nun madenciliği yapılamayacağı anlamına gelir.
  • SHIB, projenin temel para birimidir. ve arzı 1 katrilyon coin ile sınırlıdır.
  • Ryoshi olarak bilinen Shiba Inu’nun kurucusu, bu yılın başlarında bu arzın yüzde 50’sini Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’e bağışlamıştı.
  • LEASH, projenin ikinci coinidir, ve maksimum 107.646 jeton arzına sahiptir.
  • Maksimum 250 milyon token arzına sahip BONE, Shiba Inu projesi kapsamında üçüncü madeni paradır.
  • LEASH, kripto para birimlerini değiştirmek için kullanılan merkezi olmayan bir finans protokolü olan Uniswap aracılığıyla satın alınabilirken, BONE yalnızca projenin ShibaSwap olarak adlandırılan yerel kripto borsasında SHIB coinlerini stake ederek elde edilebilmektedir.

Shiba Hedef Nedir?

Shiba Inu’nun SHIB Madeni Parasının 1 Cent Fiyatına Vurması Mümkün mü? Şu anda dolaşımda olan 497 trilyon SHIB madeni paranın gerçek arzını oluşturduğunu varsayalım. SHIB coini daha sonra 0,01 $ fiyat seviyesine ulaşırsa, 4 trilyon $’ın üzerinde bir piyasa değeri oluşturacaktır! Referans olarak, Bitcoin (BTC) şu anda 1 trilyon doların hemen kuzeyinde bir değere sahiptir. Shiba Inu’nun Bitcoin’i geçmesi için, projenin Bitcoin’i önemli ölçüde aşan temel bir fayda göstermesi gerekecek, en hafif koşullarda bile varsayılması zor bir çaba.

Bazı analistlerin 1 cent iddiaları gerçekçi değildir. Bu nedenle her kaynağa güvenmemeniz gerekmektedir. Bir coinin değerini ve maksimum ulaşabileceği seviyeleri hesaplamanız oldukça basittir. Haberlere güvenin lakin, teyit etmeyi unutmamanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu