Kripto Para Analizleri

SNX Fiyat Analizi

Kripto para birimleri arasında çoğu zaman birçok yatırımcının tercih ettiği SNX (Synthetix) Fiyat analizini değerlendireceğiz.

SNX fiyat analizi, piyasa grafiklerince yorumlanmıştır. SNX Ne Kadar? Synthetix Grafik yorumu gibi sorularınızın inceleme ve değerlendirmesini sağlayacağız.

  • Synthetix kripto para fiyatı şu anda günlük grafikte aşağı yönlü bir ivme gözlemliyor. Dolayısıyla yakında yeni bir zirveye dönebilmektedir. Buna karşılık, SNX fiyatı son 24 saatte %1.8’den fazla bir artış gördü.
  • SNX’in teknik seviyeleri, fiyatta güçlü bir konsolidasyona işaret ediyor. Buna karşılık, SNX/BTC çifti son 24 saatte %2,36’dan fazla bir kazanç gördü.

SNX Fiyat Analizi

SNX kripto fiyatı şu anda konsolide bir ivme görüyor ve yakında yükseliş trendine dönebilmektedir. Synthetix token fiyatı %1.8’den fazla arttı ve 9.98$ değerinde işlem görüyor. Çeşitli platform kullanıcılarına zincir üzerinden erişim sağlayan merkezi olmayan bir finans protokolüdür. Platform, Ethereum (ETH) blok zincirine dayanmaktadır ve kullanıcılarına oldukça sentetik varlıklar sağlar. Diğer ağlara güvenmek zorunda kalmadan temel alınan varlığın getirilerini izler ve sağlar. Eylül 2017’de Haven adı altında Kain Warwick tarafından piyasaya sürüldü. Ağ, kullanıcıların varlığı özerk bir şekilde takas etmelerine ve takas etmelerine olanak tanır. Ayrıca, kullanıcıların SNX tokenlerini stake edebilecekleri ve Synthetix Exchange’deki işlem ücretlerinin bir kısmı ile ödüllendirildikleri bir stake havuzuna sahiptir.

SNX madeni para fiyat piyasa hakimiyeti, piyasa değeri ile birlikte güçlü bir yukarı yönlü momentum görüyor. Madeni paranın hacmi de önümüzdeki günlerde güçlü bir yükseliş eğilimi gözlemleyebilmektedir. İhtiyaçlarına ve risk sıkıntılarına göre SNX’e yatırım yapılabilmektedir

SNX Kripto Boğa Trend eğilimi, Fiyatı Yeni Bir Yüksekliğe Taşıyabilmektedir

SNX Fiyat Analizi

Synthetix madeni para fiyatı, fiyatı yakında yeni bir zirveye taşıyabilecek konsolide bir ivme görünmektedir. Son 24 saatte %3.44’ün üzerinde bir kazanç gördü. SNX’in düşman bölgesi 15 dolar civarında görülebilmektedir. 8 dolara yakın bir düşüş gözlemlenirken madalyonun desteği. Varlık fiyatı şu anda 50 ve 100 Günlük Hareketli Ortalama’nın altında işlem görüyor. 100 DMA, fiyatın geçici bir düşman bölgesi olarak hareket eden 10.7 $ civarında. SNX/BTC çifti de fiyatta güçlü bir yükselme eğilimi gözlemleyebilmektedir. Gelecekte güçlü bir yükseliş eğilimi tahmin edilebilmektedir.

Kaç Adet Snx Coin Var?

Kripto para piyasalarında toplam 114.841.533 SNX coin  işlem görmektedir. Maksimum 212.424.133 SNX coin işleme tutulması mümkündür. Ortalama piyasa değeri 9 dolar 39 centtir.

Sonuçta SNX Fiyat Analizi Değerlendirmesi

SNX madeni para fiyatı şu anda bir düşüş trendi gözlemliyor. Bu nedenle yakında yeni bir zirve görebilme ihtimali oldukça yüksektir. SNX/BTC paritesi de önümüzdeki günlerde yeni bir zirve görebilmesi mümkündür.

Piyasada işlem gören coinler arasında SNX, ilk 100 coin arasında yer almaktadır. Dolayısıyla birçok kripto para yatırımcısının tercih ettiği coinler arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu