Coin Haberleri

Socios Messi İle Anlaştı

Dünyada birçok futbol ve diğer spor takımları ile anlaşma yapan Socios Messi İle Anlaştı. Şirketin resmi kripto para birimi CHZ %15 arttı.

Futbol kulüpleri ile adı sıkça anılan Socios Messi İle Anlaştı. Dünyada Barcelona, Juventus, Paris Saint Germain başta olmak üzere birçok kulübe destek vermektedir. Ülkemizde ise, Galatasaray, Trabzon, Göztepe, Alanya, Gaziantep ve Samsunspor’la çalışmaktadır.

Kripto şirketinin resmi para birimi olan başta CHZ olmak üzere; birçok anlaşma sağladığı tokenda ciddi artışlar meydana gelmiştir. Dolayısıyla birçok kripto para yatırımcısının aklında şu soru olabilmektedir. 2022 Boğa piyasaları geliyor mu? Bu nedenle olumlu veya olumsuz bir gelişme yaşanabilir mi? zaman gösterecektir. Büyük anlaşmanın detaylarını coinbloğu olarak haberimizde okuyabilirsiniz.

Socios Messi İle Anlaştı

  • Lionel Messi, taraftar token platformu Socios.Com ile çok yıllı, 20 milyon dolarlık büyük bir sponsorluk anlaşması imzaladı.
  • Socios.com’un en yeni Küresel Marka Elçisi olarak ilk kampanyasının teması “Daha fazlası ol”.
  • Lionel Messi’nin şirketle ortaklığı üç yıl sürecek.

Lionel Messi, taraftar token platformu Socios.com ile çok yıllı; 20 milyon dolarlık büyük bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Ortaklık, Messi’nin taraftarlara özel deneyimlere ve ödüllere erişim sağlayan taraftar tokenlarının kullanımını teşvik ettiğini görecek.

Messi 20 milyon dolarlık kripto anlaşması yaptı

Spor hayranlarını güçlü ve aktif bir toplulukta favori takımları için coşkularını paylaşmaya teşvik eden daha büyük bir kampanyanın parçası olarak Messi, dünya çapında bir pazarlama kampanyasının parçası olarak taraftar token platformunu 400 milyon takipçisine tanıtacak. Markayı kurmak için bir kampanya ile yola çıkan Messi’nin kariyeri boyunca birçok eğitim ve tanıtım videosunda yer alması bekleniyor.

Sözleşme anlaşması hakkında yorum yapan Messi, yeni büyükelçilik görevinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

Taraftarlar destekleri için tanınmayı hak ediyor. Sevdikleri takımları etkileme fırsatlarını hak ediyorlar. Socios.com, taraftar deneyimini geliştirmek ve taraftarların “daha fazlası” olmasını sağlamak için var. Socios.com’un dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için daha bağlantılı veya ödüllendirici bir gelecek yaratma misyonuna katılmaktan gurur duyuyorum.

Sporda Socios.com

Socios.com, dünya çapında 50 milyondan fazla hayranıyla dünyanın ilk spor taraftar oylama platformudur. ‘socios.com’daki küresel hayran topluluğu milyonlarcadır ve dünyanın her yerinden gelmektedir. Markanın hayranları pasif izleyicilerden aktif katılımcılara taşıyarak sporseverlerin katılımını dönüştürme amacı, sporu daha unutulmaz bir deneyim haline getirmek için daha geniş bir planın bir yönüdür.

Socios.com’un kurucusu ve CEO’su Alexandre Dreyfus; tarihin en popüler ve dolayısıyla başarılı futbolcularından biri olan Messi ile işbirliği yapma umutlarının şirket için önemli bir adım olduğunu söyledi. Şirketin, Global Marka Elçisi olarak Lionel Messi’ye sahip olmaktan büyük gurur duyduğunu söyledi. Messi’yi spor tutkusu için tavsiye etti. Fanları ve hayranları olan bağlılığı rakipsiz ve onlar bu ortaklığın kendilerini dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarları için nihai hedef haline getirmek için çalışmaya devam ederken yeni zirvelere ulaşmalarına yardımcı olacağına inanıyorlar.

Fan Token Nedir?

Bir rapora göre, Lionel Messi, futbolu kripto şirketleriyle entegre etmek için dünya çapındaki spor figürleri arasında kripto para birimi endüstrisine dalma eğilimini benimsedi. Daha önceki dönemlerde diğer sporcular da benzer yollar izlemiştir.

Bununla birlikte, anlaşmanın bir sonucu olarak Messi, Socios’un dünya çapındaki yeni marka elçisi olacaktır. Önümüzdeki üç yıl boyunca Lionel Messi’nin şirketi büyükelçi olarak tanıtması gerekecek. Bununla birlikte, kripto para birimi ödemeleri hakkında bir tartışma yapılmadı.

Genel olarak, Socios’un 130’dan fazla spor organizasyonuyla ortaklığı vardır. Önde gelen bir İngiliz futbol takımı olan Everton FC; yakın zamanda spor veya eğlence için bir blok zinciri platformu olan Chiliz ile Socios.com’da bir hayran simgesi “$EFC” oluşturmak için işbirliği yaptı. Şirket ayrıca bir çok sayıda spor temalı mobil oyun ve Taraftar Token sahiplerine erişim sağlamaktadır. Socios haberleri ile ilgili gelişmeleri ilerleyen zamanlarda yer vereceğiz. En güncel kripto para haberlerine sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu