Kripto Para Analizleri

Solana Fiyat Analizi

Solana 2021 yılında ön planda yer alan önemli altcoinlerden bir tanesidir. Sol/Usdt fiyat analizi değerlendirmesini sağlayacağız.

Solana Fiyat Analizi hakkında teknik destek ve direnç seviyeleri analiz edilerek değerlendirmesini sağlayacağız. Bu yıl birçok altcoin sürpriz yaparak ciddi seviyelere ulaşmıştır. Bunlardan bir tanesi de, Solana’dır. Sürdürdüğü bu çıkış sonrası boğa sezonunda yeni ath noktaları belirleyebilir mi? hiç bir fikrimiz yok.

Solana ekibi oldukça başarılı projelere ve yeni hedeflere odaklı çalışmaktadır. Bu nedenle fiyat hareketliliği oldukça yükselebilmektedir. Bir nevi, haber ticaretini en iyi şekilde kullanan altcoinlerden bir tanesidir. Hazırsanız Sol fiyat analizi hakkında incelememize başlayalım.

Solana Fiyat Analizi

  • Solana fiyat analizi yukarı yönlü hareket öneriyor.
  • En yakın destek seviyesi 180,00 dolar.
  • SOL, 190 $ işaretiyle dirençle karşı karşıya.

Solana fiyat analizi, boğaların sonunda 180,00 dolar direnç seviyesinin üzerine çıktığını gösteriyor. Yatırımcılar 200 $ işaretine geri dönüş beklediğinden, piyasa hissi varlık için oldukça yükseliş gösteriyor.

Büyük kripto para birimlerinin çoğu hem olumlu hem de olumsuz fiyat hareketlerini gözlemlediğinden, daha geniş kripto para piyasası son 24 saat içinde karışık bir piyasa hissiyatı gözlemledi. Başlıca oyuncular arasında sırasıyla yüzde 9,39’luk bir eğim ve yüzde 29,16’lık bir düşüş kaydeden PIRATE ve NYC yer alıyor.

Solana Grafik Analizi

Solana fiyat analizi: SOL 190 doları aşmak için mücadele ediyor.

Solana Grafik Analizi

Teknik göstergeler karşısında, MACD şu anda histogramın yeşil rengiyle ifade edildiği gibi yükseliş gösteriyor. Bununla birlikte, baskı sırasında histogramın yüksekliği düşük kaldığından gösterge düşük yükseliş momentumu gösteriyor. Ayrıca, göstergenin daha açık tonu, SOL 185,00 $ fiyat seviyesine dönerken kısa vadeli grafiklerde azalan bir satın alma momentumu olduğunu gösteriyor.

EMA’lar şu anda yüksek işlem görüyor, çünkü SOL son birkaç gün içinde fiyat 150,00$’dan mevcut 185,00$’a yükselirken net yükseliş aktivitesi gözlemliyor. Basın zamanında, her iki EMA da x ekseni boyunca hareket ediyor. Fiyat hareketi 190,00 $ işaretinin üzerine çıkmak için mücadele ederken düşük yükseliş hakimiyetini gösteriyor.

RSI şu anda nötr ve fiyat hareketi üzerinde hafif bir yükseliş hakimiyeti göstererek yüksek işlem görüyor. Gösterge, SOL 180 $ ile 190,00 $ arasında dalgalanırken yana doğru hareket eden 59.93 endeks biriminde geziniyor. Bununla birlikte, göstergenin nötr konumu, varlığın bir trend düzeltmesine ihtiyaç duymadan önce SOL’nin önemli bir yükseliş hareketi için alana sahip olduğunu gösteriyor.

Bollinger Bantları şu anda dar ve fiyat hareketi 180,00 $ işaretine doğru bir dönüş yaptığı için daha fazla yakınsama gösteriyor. Son 12 saat boyunca 185,00 dolar seviyesi civarındaki salınım; fiyatın bir konsolidasyon kanalı içinde işlem gördüğünü ve oynaklığın önemli ölçüde düştüğünü gösteriyor. Şu anda, Bollinger Bantlarının üst limiti 188.32 dolar seviyesinde bir direnç seviyesi sunarken; Ortalama çizgi alıcılara 180.40 dolardan destek sağlıyor.

SOL USDT İçin Teknik Analiz

Genel olarak, 4 saatlik Solana fiyat analizi; 26 ana teknik göstergenin 13’ünün boğaları desteklediğini gösteren bir satın alma sinyali veriyor. Öte yandan, göstergelerden sadece dördü, piyasalarda düşük satış hareketliliği yaşandığına işaret eden ayıları destekliyor. Bu arada, kalan dokuz gösterge çitin üzerinde duruyor ve yazı yazılırken hiçbir sinyal vermiyor.

24 saatlik Solana fiyat analizi bu hissi paylaşıyor. Orta vadeli grafiklerde aşağı yönlü bir fiyat hareketi öneren yediye karşı daha fazla yukarı hareket lehine 10 gösterge gösteriyor. Analiz, SOL üzerindeki düşüş eğilimini yeniden teyit ederken, satış baskısının hala fiyat hareketini etkilediğini gösteriyor. Aynı zamanda, dokuz gösterge piyasanın her iki tarafını da desteklemiyor.

Sol Fiyat Analizinden Ne Beklenir?

Sol Fiyat Analizi

Solana fiyat analizi, 175,00 dolar civarında mücadele ettikten sonra boğaların başarılı bir şekilde 180,00 doların üzerine çıkabildiğini gösteriyor. Alıcılar 190,00$’da kısa vadeli direnç bulurken, yükselen yükseliş momentumu fiyat hareketi için olumlu bir görünüm sağlıyor.

Şu anda, yatırımcılar, boğaların SOL fiyat hareketine hakim olması nedeniyle; Solana fiyat analizinin 190.0 $ işaretine doğru yükselmesini beklemelidir. Daha da yukarıya doğru bir sonraki direnç seviyesi 190,00 dolarda bulunuyor. Boğalar ralliyi başlatmadan önce alıcılar 180,00$’a bir düşüş gözlemleyebilmektedir. Ancak olumlu piyasa görünümü Solana için 200$ seviyesine dönüşü öneriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu