AltCoin Haberleri

Vet Entegrasyon Anlaşması İmzaladı

VeChain, XP.Network ile Entegrasyon Anlaşması İmzaladı.

Kripto alanı, her gün yeni ve yenilikçi projeler ve duyurularla daha rekabetçi hale geliyor. Kripto şirketleri, alandaki diğer projelerle giderek güçlerini birleştiriyor. Son zamanlarda, NFT çok zincirli platform XP.Network. Ağ, Vet Entegrasyon Anlaşması İmzaladı. İki firma resmen ortak oldu.

Bu yeni entegrasyon, bu NFT köprüsüne, NFT’lerin gerçek dünyada benimsenmesine ve zincirler arası bağlantıyı geliştirmeye yönelik uygun bir çözüm getirebilir.

Vet Entegrasyon Anlaşması İmzaladı

Kripto endüstrisindeki girişimlerin çoğu, yalnızca DeFi sektörüne yöneliktir. Bununla birlikte, VeChainThor, gerçek dünya ekonomisi etrafında dönen sorunları çözmeye ağırlıklı olarak odaklanan bir blok zinciri projesidir. Protokol, kullanıcının dijital para birimini altta yatan yapısal sorunlar olmadan harcamasına yardımcı olabilecek özel çözümler ve altyapılar oluşturdu. Bu blok zinciri projesi, işletmelerin sorunsuz bir finansal sisteme sahip olmalarına yardımcı olan, yetki kanıtı olarak bilinen belirli bir modeli kullanır.

VeChain, ağda iki tokenlı bir sistemi takip eder. VTHO, blok zincirindeki işlemleri ve akıllı sözleşmeleri besleyen enerji simgesidir. Öte yandan VET, bir değer deposu olarak ve zincirler arası değişim için kullanılan simgedir. Şu anda, piyasa değeri 5 milyar dolar olan 66 milyardan fazla VET tokeni var. Mesleki Eğitim ve Öğretimin son 24 saatteki fiyat hareketlerine ilişkin raporlar %11’lik bir artış gösteriyor. Token şu anda 0,044 dolardan işlem görse de; olası bir yükseliş hissi onu 1 dolara yaklaştırabilmektedir. Bu nedenle onu uzun vadeli girişler için en uygun seçim haline getirebilmektedir. VeChain para birimleri veya tahminleri hakkında daha fazla bilgi edinmesi için bu kapsamlı ve istatistiksel olarak desteklenen incelemeye göz atın.

VeChain’de bulunan araçlar, işletmelerde DeFi sektörünün benimsenme engellerini sistematik olarak ele alıyor. VeChain, BMW, Walmart China, Bayer China, BYD Auto, Shanghai gas, ASI Group vb. dahil olmak üzere, iş dünyasında çok önemli isimlerle ortaklık kurdu. Zincir ayrıca araştırma, yenilik ve geliştirmeye de önemli ilgi gösteriyor. Blok zincirinin tasarımı ve vizyonu, onu 2022 için en karlı projelerden biri haline getirdi.

VET Coin Fiyat Grafiği

Vet coin geçmiş dönemki grafik hareketliliğini aşağıdaki charttan inceleyebilirsiniz.

XP Network Nedir?

XP Network, DeFi sektöründe bulunan birkaç NFT çok zincirli köprüden biridir. Platforma göre, ortaklık, projenin NFT’leri blok zincirlerdeki kullanıcılar için erişilebilmektedir. Dolayısıyla bir alan haline getirme yolculuğunda bir kilometre taşı olacak. XP, NFT köprüleme için halihazırda birkaç blok zinciri ağı imzaladı. Dolayısıyla bu liste, Ethereum, Solana, Avalanche, Algorand ve Elrond’u içermektedir. Ancak bunlarla sınırlı değildir. Ayrıca, köprüleme ağı, sadece genişletmek değil, aynı zamanda onlar için evrensel bir ağ geçidi inşa etmek amacıyla mevcut popüler NFT pazarlarını entegre etmesi için görüşmelerde bulunmaktadır.

Her iki proje de aynı amaç tarafından yönlendirildiğinden; ortaklık XP Network’e gerçek dünyadaki uygulamalarla yardımcı olacaktır. VeChain’in etkileyici ortaklık geçmişi; NFT pazarını genişletmede ve yeni kullanım durumlarını keşfetmede önemli bir rol oynayacak. Anlaşmanın, VeChain’in Ethereum veya Polygon gibi blockchain teknolojisinin öncüleriyle birlikte çalışabilirliği üzerinde de büyük bir etkisi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu