Kripto Para Analizleri

VET Fiyat Analizi

VeChain önemli destek trend çizgisini test ediyor. Takip etmek için yükseliş momentumu mu?

VET Fiyat Analizi? Kripto para biriminin amaçlarından birisi, Ürün orijinalliğidir. Sahte yüksek kaliteli ürünler 2017’de lüks sektöre 30 milyar dolara mal oldu. İşte bu yüzden VeChain’in dolandırıcılık önleme teknolojisi, kalabalık kripto alanında bile ciddi kafaları çeviriyor. Tüketicilerin satın alımlarının gerçek olduğunu bilme ihtiyacını karşılar. Dolayısıyla şirketlerin üretim ve teslimat sürecinde daha fazla şeffaflık kazanmalarına yardımcı olur.

VET Fiyat Analizi

  • Token son 24 saatte %5 arttığı için VET fiyat analizi yükseliş gösteriyor.
  • Fiyat fraktalı önemli destek trend çizgisini test etti.
  • En yakın destek 0.1155$’da mevcut.

Mesleki Eğitim ve Öğretim fiyat analizi, son 24 saatte %5’ten fazla artış göstererek bugün için iyimser. Ayrıca, CoinMarketCap verilerine göre, tokenin işlem hacmi %3.42 artarken, piyasa değeri de %5.18 artarak yaklaşık 7.9 milyar USD oldu. Tokenin piyasa sıralaması 26’dır.

Öte yandan, bugün fiyatlar 0.1212 $ ‘dan açıldı ve bir destek bölgesi olan 0.1155 $’ lık günlük en düşük seviyenin ardından 0.1253 $’ a ulaştı. Ancak mum henüz kapanmadı. 7 günün en düşük seviyesi 0.1046 dolar, 7 günün en yüksek seviyesi 0.1323 dolar ve bu da büyük bir yükseliş potansiyeline işaret ediyor.

VET Grafik Analizi

VeChain fiyatına ilişkin teknik göstergeler, herhangi bir işlem çiftinin fiyat hareketinde bir kırılma veya kırılma noktası belirlenirken önemlidir. Aşağıdaki tabloya göre, token aşağıdaki destek trend çizgisini başarıyla test etti. Dolayısıyla trende göre daha yüksek zirveler yaratmayı hedefleyecek.

VET Fiyat Grafiği

50 Günlük Hareketli Ortalama fiyat hareketinin üzerindeydi. Ancak aşağıdaki grafikte boğalar fiyat hareketini devralıyor ve bunu desteğe dönüştürmeyi hedefliyor. Ancak fiyatlar hala durgun ve dağıldıktan sonra Bantların alt sınırına yakın.

VET USD Grafik Analizi

MACD göstergesi, bir süre önce düşüş eğilimine tanık oldu. Dolayısıyla MACD histogramı kırmızı çubuklarla dolduğunda fiyat hareketini düşüşe çevirdi. Bununla birlikte, iki çizgi yaklaşıyor ve bu da yükseliş hissiyatında bir artışa işaret ediyor.

RSI göstergesi de düşüş gösteriyor. Ancak gradyan olumlu ve fiyat hareketini boğalar devralıyor. Kısa vadede daha yüksek fiyatlar kesinlikle mümkündür.

VET Fiyat Tahmini

Özetle VET Fiyat Analizi

VeChain bugün ve bu olayın ardından önemli bir destek trendini test etti. Dolayısıyla daha yüksek zirvelerin oluşmasını bekleyebiliriz. Ancak, boğaların tam teçhizatla geri dönmesi için sabırlı olmamız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu