Kripto Para Analizleri

XLM Fiyat Analizi

XLM (Stellar), yüzde 6 artıştan sonra 0.443$ gibi bir fiyatı hedeflemektedir.

XLM Fiyat Analizi, 2014’te Stellar, kripto ve finans dünyaları arasındaki boşluğu daraltmak için yola çıktı. O zamandan beri, Stellar kripto para birimi, teknoloji ve finans alanındaki en büyük şirketlerden bazılarıyla bir dizi ortaklık üstlendi. Ortaklıklar arasında IBM, Stripe ve Deloitte ile Avrupa ve Asya’daki en az bir düzine ödeme işlemcisi ve finans kurumu yer alıyor.

XLM’in ana hedefi, insanları, bankaları ve ödeme sistemlerini birbirine bağlayarak dünyanın dijital ödeme rayı olmaktır. Bir kuruştan daha düşük bir işlem maliyeti ile istediğiniz kişiye, istediğiniz yere, hızlı veya güvenli bir şekilde para transferi yapmanızı sağlar. Bu ücret tek başına Western Union’ı oyun dışı bırakabilmektedir.

Bazıları, Stellar kriptosunun Ripple protokolünden bir hard fork olarak başladığını iddia ediyor. İlginç bir şekilde, Stellar Lumens parasını kuran Jed McCaleb de Ripple’ı kurdu. Ancak Jed McCaleb, Twitter sayfasında iki jetonun farklı kodları olduğunu ve ÇATAL OLMADIĞINI kendisi söyledi. Bu konuda ileri geri tartışabilirsiniz, ancak geçmiş size Stellar madeni parasının önündeki heyecan verici gelecek hakkında bilgi vermez.

XLM Fiyat Analizi

  • Stellar fiyatı gün içinde yüzde 6 artarak 0,3476 dolara kadar yükseldi.
  • 0,385 dolarlık direncin aşılması durumunda 90 günün en yüksek seviyesi 0,443 dolar hedefleyen fiyat.
  • İşlem hacmi de yüzde 4’ten fazla arttı.

Gün için yıldız fiyat analizi, token için bir yükseliş trendinin başladığını doğruluyor. Fiyat, işlem hacminin de yüzde 4’ün üzerinde artmasıyla günde yüzde 6’dan fazla arttı. Fiyat, 17 Kasım’dan beri ilk kez bu seviyede 0,3476 $’lık bir yüksek seviye gösterdi. O zamandan beri XLM, fiyatın konsolide etmekte zorlandığı çalkantılı bir dönemle karşı karşıya. Şimdi, kritik 20 günlük Üstel Hareketli Ortalamayı geçtikten sonra, Stellar fiyatı 0,385 dolarlık direnci geçtikten sonra 0,443 dolara kadar çıkabilir.

Daha büyük kripto para piyasası, günlük işlem sırasında kazançlar gösterdi. Dolayısıyla Bitcoin yüzde 4 arttı 59.000 doların biraz altına oturdu. Ethereum, büyük Altcoin’lerin de olumlu sonuçlar vermesiyle yüzde 7 artışla 4.500 doları geçti. Cardano yüzde 5 artarak 1,69 dolara; Ripple yüzde 4’ü 1,05 dolara ve Solana yüzde 5 artarak 210,91 dolara oturdu.

XLM Grafik Analizi

Stellar fiyat analizi için 24 saatlik grafikte, fiyat kritik 20 günlük EMA’yı 0,3429 $’dan geçtikten sonra 0,387 $’lık direnç noktasına doğru önemli ilerlemeler yapıyor gibi görünmektedir. 24 saatlik Göreceli Güç Endeksi (RSI) 46.60’ta oturuyor. Dolayısıyla yatırımcıların XLM’ye yatırım yapması için ideal bir değerleme sunması için değer kazanıyor gibi görünmektedir. Fiyat şu anda EMA’nın hemen üzerinde 0,3469 $ ile yazı yazarken oturuyor. sadece Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) eğrisi de belirteç için olumlu bir resim gösteriyor.

XLM Grafik Analizi

XLM 4 Saatlik Analiz Grafiği

Fiyat 0,3481 $’a kadar yükseldi. 4 saatlik grafik, kapanış işlem seansında fiyatın; 0,3481 $’a kadar yükselmesiyle XLM için yükselen pozitif trendi daha da doğruluyor. RSI, XLM için güçlü bir piyasa değerini temsil eden 55.97’lik ideal dengeli bir değer sunar. MACD eğrisi, nötr bölgeyi temizledikten sonra 0,00 işaretine doğru yönelirken yükseliş momentumunu da gösterir. Bu nedenle, RSI’nin daha büyük kripto para piyasası ile birlikte değer katmaya devam etmesiyle fiyat; önümüzdeki işlem seanslarında 0,35 doların üzerinde kapanacaktır.

XLM Fiyat Tahmini

Özetle XLM Fiyat Analizi

Çoğunluk teknik göstergelerinden ve şamdan grafiklerinden; XLM’nin 0,443 $ gibi yüksek bir fiyat almaya hazır bir yükseliş trendinden geçtiği doğrulanabilir. Fiyatın gün içinde yüzde 7’nin üzerinde artmasıyla, mevcut eğilim 0,387 dolarlık direnç noktasıyla temas halinde. Dolayısıyla bu bölge bir kez işaretlendiğinde, fiyat 0,4 doların üzerine çıkmak için kapıları açacaktır. Bununla birlikte, sonraki birkaç işlem seansında 0,321 doların altındaki herhangi bir hareket, yükseliş tezini geçersiz kılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu