Kripto Para Analizleri

XLM Fiyat Analizi

Stellar köklü ve her zaman ilk 100'de yer alan altcoinlerden birisidir. Birçok Türk Kripto Para yatırımcısı XLM'yi yakından takip etmektedir.

XLM Fiyat Analizi: XLM/USD Yükselmeye Hazır. Destek bölgeleri oldukça güçlü görülmektedir. Direnç bölgeleri kırıldığında %10 üzeri çıkış potansiyeli görülmektedir.

Günlük grafiğe göre yukarı yön, Stellar’ın (XLM) açığa çıktığını ve yükseliş hareketini takip ettiğini gösteriyor. Stellar coini genel olarak bir analiz edelim.

Temmuz 2014’te piyasaya sürülen Stellar, kripto para birimleri ile geleneksel finans arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlıyor. Blok zinciri, itibari para birimlerinin ve diğer varlıkların birbirleriyle ve kripto para birimleriyle paralel olarak çalışmasını sağlayarak, itibari para birimlerinin kriptoya aktarılmasını kolaylaştırır. Ripple Labs protokolüne dayanıyordu. Stellar blok zinciri, Ripple blok zincirinden bir hard fork veya bölünmüştü ve kod yeniden yazıldı.

Lümen veya XLM jeton, ağın yerel coinidir. Kullanıcılar minimum bir lümen bakiyeye sahip olmalı ve minimum 0,00001 lümen işlem ücreti ödemelidir.

XLM Fiyat Analizi

Direnç seviyeleri: 0,33 ABD Doları, 0,35 ABD Doları, 0,37 ABD Doları

Destek seviyeleri: 0,27 ABD Doları, 0,25 ABD Doları, 0,23 ABD Doları

XLM Fiyat Grafiği Yorumu

Günlük grafikte, XLM/USD, piyasa hacminin büyüklüğü arttıkça kademeli olarak yükseliş eğilimini sürdürüyor. Bu arada, fiyatın 0,31 dolar direnç seviyesinin bulunduğu kanalın üst sınırının üzerinde bir artışı tetiklemesi muhtemel. Ayrıca, Stellar fiyatı, kanalın üzerinde bir fiyat kırılması gerçekleşene kadar kanal içinde yükselmeye devam edebilmektedir.

Stellar (XLM) Daha Yüksek Seviyeleri Hedefliyor

Yazma sırasında, Stellar fiyatı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların oldukça üzerinde işlem görüyor. Hareketli ortalamaların altında bir gerileme oluşumu; piyasa fiyatını kanalın alt sınırına doğru 0.27, 0.25 veya 0.23 dolarlık destek seviyelerine getirebilir.

Aksine, alıcılar bu kripto para için sürekli bir yükseliş eğilimi düşünürlerse, XLM/USD uzun vadeli bir yükselişte 0.33, 0.35 ve 0.37 dolarlık direnç seviyelerine doğru yükselebilir. Şu anda, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14), sinyal hattı 60 seviyesinin üzerine çıkmak için hareket ederken yükseliş gösteriyor ve piyasaya daha fazla yükseliş sinyali veriyor.

XLM Satoshi Değeri

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, parite hala kanal içinde işlem görünmektedir. Şu anda 596 SAT’ın yükseğine dokunduktan sonra 938 SAT’de 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde işlem görüyor. Boğaların parayı daha yükseğe çıkaramaması durumunda; Stellar (XLM) muhtemelen 570 SAT destek seviyesinde keskin bir düşüş yaşayabilmektedir. Dolayısıyla bu seviyenin kırılması bu nedenle piyasayı 560 SAT ve altındaki kritik desteğe getirebilmektedir.

XLM Satoshi Değeri

Diğer bir deyişle, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (RSI) (14) 60 seviyesinin üzerine çıktıkça, gösterge pozitif alan içinde kaldığı sürece madeni para yukarı hareketini sürdürebilmektedir. Bu arada, toparlanma devam ediyor ve yatırımcılar kısa süre içinde Stellar’ın yukarı yönlü hareketi sürdürdüğünü görecekler. Ancak potansiyel direnç seviyesi 620 SAT ve üzerinde yer alabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu