Kripto Para Analizleri

XMR Fiyat Analizi

Monero trend altcoinler arasında yüksek hacimli bir kripto para birimidir. Son hareketlilik sonrası XMR hakkında yaşanan fiyat hareketliliğini değerlendireceğiz.

XMR fiyat analizi hakkında olabilecek hareketliliğin değerlendirmesini sağlayacağız. Monero, bir XMR ticker ile açık kaynaklı ve gizlilik odaklı bir kripto para birimidir. Dijital para biriminin arkasında, ağı şeffaf hale getiren açık bir defter yatıyor.

Mevcut Monero protokolüne CryptoNote denir. Gönderici ve alıcı bilgilerinin yanı sıra tüm işlem detaylarının izlenemez hale getirilmesi için oluşturulmuştur. Monero, ademi merkeziyetçilik kavramını ve anonimlik ilkelerini bu şekilde desteklemektedir. Ağ bu şekilde tüm insanları eşit kılıyor.

Protokol o kadar karmaşık bir şekilde oluşturulmuştur ki herhangi bir işlem detayını izlemek imkansızdır. Bu tür özellikler, Monero ağını katılımcıları için daha güvenli bir alan haline getirir ve başkaları tarafından reddedilme veya kara listeye alınma riskini ortadan kaldırır.

XMR Fiyat Analizi

  • Bugünün Monero fiyat analizi düşüş momentumu gösteriyor.
  • Güçlü destek 197.6 dolarda bulunmaktadır.
  • Güçlü direnç 214.7 dolarda bulunmaktadır.

Monero fiyat analizi, kripto paranın 204,2 dolarda zirve yaptıktan sonra düzeldiğini gösteriyor. Fiyat bugün 201$ aralığına indirildiğinden satış baskısı arttı. Fiyat seviyeleri, işlem seansının başlangıcından itibaren sürekli olarak düştüğünden, fiyat işlevine sürekli olarak düşüş yönü hakimdir. Ayılar bugün hakim durumda olduğu için önümüzdeki saatlerde fiyatta daha fazla düşüş beklenebilmektedir. Bununla birlikte, destek 197.6 dolarda, ardından 193.7 dolarda başka bir destek var.

XMR/USD 1 Günlük Fiyat Tablosu

  • XMR desteği 197,6 dolardan yeniden test edecek

1 günlük Monero fiyat analizi, fiyat seviyelerinin düştüğünü ancak yavaş bir hızda olduğunu gösteriyor. Ayılar yukarı yönlü fiyat hareketini engellediği için düşüş momentumu devam ediyor. Makale yazılırken fiyat 202 dolara düştüğü için kripto parada geri çekilme olmuştur. Fiyat düşüyor, ancak işlem hacmi yüzde 57 arttı.

XMR Fiyat Analizi

Hareketli ortalama (MA), 212 dolarlık fiyat seviyesinin oldukça altında. Oynaklık da yüksek, Bollinger bantlarının üst limiti 212$’da ve alt bant 161$’da. Bollinger bantlarının ortalaması, fiyat seviyesinin 187 dolar altında. Göreceli güç endeksi (RSI) aşağı gidiyor, ancak 59 endeksinde tarafsız bölgenin üst yarısında yer alıyor ve fiyat durgunluğunu tetikleyen satış faaliyetine işaret ediyor.

Monero fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

Monero fiyat analizinin saatlik grafikleri farklı senaryolar göstermez. 4 saatlik fiyat grafiğinde görülebileceği gibi, fiyat seviyeleri işlem seansının başlangıcından beri düşüyor. Fiyat fonksiyonu son 12 saattir aşağı yönlü. Hareketli ortalama (MA) hala 201.03 $ seviyesindeki fiyat seviyesinin altında. Öte yandan, SMA 20, iyiye işaret olan SMA 50 eğrisinin üzerinde işlem görüyor.

Bolling bantları genişlediğinden, mevcut saatlerde volatilite yüksek, bu da XMR değeri için olumlu bir gösterge olabilir, üst Bollinger bandı 204.8 $ ve alt bant 190 $ seviyesinde. Bollinger bantlarının ortalaması, hareketli ortalamanın altında olan 197,5 $ işaretinde şekillenmektedir. RSI daha da düştü ve 59 endeksinde geziniyor.

Özetle XMR Fiyat Analizi

Tüm teknik zamanlı Monero fiyat analizi, kripto varlığı için çok da kötü olmayan bir duruma işaret ediyor. XMR/USD paritesi bugün geri dönüyor, ancak düşüş küçük, bu da gün içi tüccarlar için biraz zor zamanlar olduğunu kanıtlıyor. XMR fiyatında daha fazla düşüş beklenebilmektedir, ancak genel olarak senaryo iyi görünüyor.

XMR (Monero) altcoin hakkında daha fazla bilgi almanız için, XMR (MONERO) makalemizi okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu