Kripto Para Analizleri

Xrp Fiyat Analizi

Ripple bilinen en eski altcoinlerden birisidir. Önümüzdeki 24 saatlik verilere göre düşüş eğiliminde olduğu görülmektedir.

Önümüzdeki 24 saat içerisinde Xrp fiyat analizi değerlendirmesini yapacağız. Bu değerlendirmeyi yaparken destek ve direnç seviyelerini göz önünde bulundurarak fiyat analizini değerlendireceğiz. Boğa sezonuna hazırlanırken, ayının pençesi diğer altcoinler gibi Xrp’de yakından hissetti. Ciddi değer kaybı yaşadı. Bu nedenle birçok yatırımcısı olan Ripple hakkında fiyat analizi değerlendirmesi sağlayacağız.

Xrp Fiyat Analizi

  • Dalgalanma fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor.
  • XRP/USD şu anda 0,8 dolardan işlem görüyor.
  • Direnç bir gecede 0,95 dolarda bulunduğu gözlemlenmiştir.

Dalgalanma fiyatları, güçlü bir rallinin ardından 0,86 dolar desteğinin yeniden test edilmesine eşlik eden düşüş eğilimindeki belirgin bir toparlanmaya rağmen Pazartesi günü daha da düştü. XRP/USD gün boyunca konsolide olduğundan; boğaların yorulacağını ve bugünün ilerleyen saatlerinde başka bir düşüşe neden olacağını tahmin ediyoruz.

0,86 dolara geri dönen toparlanma, 100 günlük EMA tarafından 0,95 dolar olarak işaretlenen dirençte buharı tükendi gibi görünmektedir. Bu nedenle düşüş eğilimini sürdürmeden önce; bu sabah desteklediğini bulduğu 0,85 dolardan desteğe geri döndü. gün. Boğalar başka bir toparlanma rallisi girişiminde bulunduğundan fiyat şu anda 0,94 dolar civarında işlem görüyor. Ancak XRP/USD’nin günlerce süren düşük ve yüksek seviyelerden sonra ana desteğin yeniden testini tamamlaması nedeniyle bunun kısa ömürlü olabileceğine inanıyoruz. Bu genellikle ana desteğin altında bir kırılma ile sona eriyor.

Birlikte, işler vadeye yakın dururken, diplerden 0.33-0.50 dolar arasında bir rallinin devam eden piyasalar 0.85-1.20 dolar arasında uzun vadeli bir konsolidasyon modelinde bir kez daha karşılaşmadan önce Ripple fiyatlarında başka bir arıyoruz.

Xrp Son 24 Saat Fiyat Hareketliliği

Boğaların zevkini kaybetmesi ve ayıların piyasanın kontrol etmeyi kontrol ederek ele geçirmesiyle Ripple fiyatlarının bir iki gün içinde 0,85 doları düşüneceğini tahmin edeceğiz. Bu aşağı yönlü hareket için hedefimiz, uzun vadeli azalan kanalının en yakın olan 0,75 dolar. Bir sezonluk, orta ve uzun vade fiyatların 0,50 veya daha az gezintiye neden olabilmektedir.

Bununla birlikte, boğalar fiyatları 0,95 ABD Doları’ndan direncin üzerine çıkarmayı başarırsa; 2018’in çoğunda baskın olan yükseliş eğilimine geri dönüş görebiliriz. Böyle bir senaryoda hedefimiz 1,20-1,25 ABD Doları’na kadar bir hareket olacaktır. 2$ bile olsa, yeterince güçlü bir yükseliş momentumu görüyoruz.

100 günlük 0,95 dolardaki EMA, bugün Ripple fiyatlarına karşı büyük bir direnç görevi görse de, boğaların eninde sonunda piyasanın kontrolünü yeniden ele geçireceğine ve XRP/USD’yi tekrar bir yükseliş kanalına veya yükseliş trendine iteceğine inanıyoruz. Bununla birlikte, böyle bir hareketin gelişmesi zaman alacak ve birkaç gün veya hafta boyunca beklenmemelidir. Muhtemelen desteğin 0,75 dolardan yeniden test edilmesinden sonra.

Xrp Grafik Analizi

XRP bugün olumsuzluğu test ediyor mu? Saatlik grafik, 0,85 doların son saatlerde daha fazla fiyat artışını önlediğini ve muhtemelen bugün daha sonra aşağı yönlü bir geri dönüş testine yol açtığını gösteriyor.

XRP Fiyat Analizi

Ripple birkaç haftadır düşüşte. Ripple/USD, önceki en yüksek seviyesi olan 1.35$’dan 0,59$’ın en düşük seviyesine kadar yüzde 55’in üzerinde bir geri çekildi. Dolayısıyla, yakında önemli bir geri dönüş görebileceğimizi gösteriyor.

Kripto para piyasası hala düşüşte ve Cuma günü önemli ölçüde daha az düşüyor. Dün güçlü bir aşağı yönlü hareket gördüğümüz için genel piyasa yapısı hala düşüşte.

Ripple’ın fiyatı 0,85 ABD doları direncine ulaştı ve günün sonunda yüzde 40’tan fazla geri döndü. XRP/USD bir gecede konsolide oldu. Bu nedenle bugünün ilerleyen saatlerinde aşağı yönlü bir geri dönüş göreceğimizi gösteriyor.

Özetle Xrp Fiyat Analizi

XRP/USD paritesinin, boğaların gücünü kaybetmesi ve ayıların piyasanın kontrolünü yeniden ele geçirmesiyle bir veya iki gün içinde 0,85 doların altına düşme olasılığının güçlü olmasıyla, dalgalanma fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor. Bu hareket için hedefimiz, uzun vadeli azalan kanalın dibine yakın olan 0,75 ABD doları; bunun ardından orta ve uzun vadede fiyatların 0,50 ABD Doları veya daha altına düştüğünü görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu