Kripto Para Analizleri

XRP Fiyat Analizi

Ripple bilinen en eski kripto para birimlerinden birisidir. Birçok kripto para yatırımcısının yakın takibinde yer almaktadır.

XRP Fiyat Analizi yorumları tamamen destek ve direnç seviyelerine göre yorumlanmaktadır. Fiyat analizi makalemiz hiç bir yatırım tavsiyesi taşımamaktadır. Bu nedenle destek ve direnç seviyeleri göz önünde bulundurularak yorumlamasını sağlayacağız.

XRP Fiyat Analizi

XRP/USD yakında 1 doları aşmaya hazırlanıyor. Temel değerlendirme maddeleri aşağıdaki gibidir.

  • XRP fiyat analizi bugün yükselişte.
  • XRP/USD, yazının yazıldığı an itibariyle 0,93 dolardan işlem görüyor. Gün içi 0,96 dolara kadar çıktı.
  • Destek 0,90 dolarda bulundu.

XRP fiyatı şu anda düşüşte. Fiyatların daha fazla düşmesini önlemek için 0,90 dolar direncini beklediğimizden, bugünün Ripple fiyat analizi yükseliş gösteriyor. Bugün ilerleyen saatlerde XRP/USD’nin daha fazla kazanç görülmeden önce konsolide olması ve net bir yüksek-düşük ayrımı oluşturması muhtemel.

XRP Fiyat Yorumu

  • Son 24 saatte Ripple fiyat hareketi: Ripple 0,90 dolara geri dönüyor.

Dünün en yüksek seviyesi, yukarıdaki 4 saatlik grafikte işaretlenen bir Doji mumuyla işaretlendi. Doji, piyasa oyuncuları arasında kararsızlığa işaret etmektedir. Bu nedenle dünkü fiyat hareketi tarafsız olarak yorumlanabilmektedir. Daha fazla kazanç görülmeden önce XRP/USD’nin konsolide olduğunu ve net bir yüksek düşük ayrımı oluşturduğunu görebiliriz. Mevcut seviyelerde, Ripple fiyat analizi Aralık ayının geri kalanında ve Ocak ayının ilk yarısında yükselişini sürdürecek gibi görünmektedir.

Bugünün fiyat analizi, desteğin 0,90 dolarda bulunduğunu gösteriyor. Geçen hafta direncin olduğu seviye. 0,89 dolardan dünün en yükseğine kadar yukarı doğru eğimli bir yarı yol düzeltmesine uygulanan Fibonacci düzeltme aracı, bugün Asya’nın erken saatlerinde test edilen bir fiyat seviyesi olan 0,87 ABD doları olan 1,272 Fibonacci Uzantısında yeni bir aşağı yönlü destek bulunabileceğini gösteriyor. Dolayısıyla direnç olarak tutulmuştur.

XRP Grafik Analizi

  • XRP/USD 4 saatlik grafik: XRP’nin yükselmesi beklenmektedir.

4 saatlik grafikte, Ripple fiyatının şu anda 0,90 dolardan güçlü bir destek bulduğunu görebiliyoruz. Bu da yeni bir düşük seviyenin kurulduğunu gösteriyor.

XRP Fiyat Grafiği Analizi

Ripple fiyat hareketi, geçen hafta boyunca güçlü bir yükseliş momentumu dönüşü gördü. Daha önce yavaşça düştükten sonra, ilk yüksek dipler ayarlanmadan önce destek 0,76 dolarda bulundu.

XRP/USD için yukarıdaki 4 saatlik grafik, bu haftanın en yüksek seviyeleri 10 sentten fazla kırılmazsa, fiyatların bu seviyelerin etrafında yavaş yavaş bir dip oluşturduğu görülüyorsa, Ripple fiyat analizinin yükselişte nasıl kalacağını gösteriyor. Piyasada görülen mevcut seviyelerdeki hareketin arkasında güçlü bir satış baskısı olmadığı için bugünün Ripple Fiyat tahmini yükselişini korumaktadır. Bu nedenle mevcut seviyelerden XRP/USD satın almak için iyi bir zaman olabilmektedir.

Cumartesi günü, Ripple’ın fiyatı birkaç dakika içinde yaklaşık %12 düştü ve 0,90 dolar destek seviyesine geriledi. Sonuç olarak, Ripple fiyat hareketi muhtemelen sağlam bir yüksek dip oluşturdu. Dolayısıyla şimdi bir kez daha yükselmeye hazır.

Özetle XRP Fiyat Analizi Hakkında

Yukarıdaki teknik değerlendirmeler ışığında, piyasada görülen mevcut seviyelerdeki hareketin arkasında güçlü bir satış baskısı olmadığı için bugünün Ripple Fiyat tahmini yükselişini koruyor. Bu nedenle mevcut seviyelerden XRP/USD satın almak için iyi bir zaman olabilmektedir. Dirençlerin tutunması ve düşmesi durumunda, bugün daha sonra devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu