Kripto Para Analizleri

ZCash Fiyat Analizi

Kripto para birimleri arasında sıkça isminden söz ettiren, ZCash (Zec) coin hakkında, Önemli EMA'ların Yükselme geçişleri hakkında güncel bilgileri okuyabilirsiniz.

Zec coin yatırımcıları, genellikle uzun vadeli yatırımlar yaparak bu ürünü tercih etmektedir. Son zamanlarda yaşanan gelişmeler, Zec coinde hacmin arttığını ve birçok kripto yatırımcısının dikkatini çekmektedir. Bu nedenle ZCash Fiyat Analizi ile ilgili tespitlerimizi değerlendirmenize sunacağız.

ZCash (ZEC) Fiyat Analizi

  • RSI çizgisi grafiğinde güçlü bir büyüme gösteriyor
  • ZEC/BTC çifti %10.06 kazançla 0.002609 BTC’de işlem görüyordu.
  • ZEC madeni parasındaki 24 saatlik işlem hacmi 327,2 Milyon Dolar, bu da %10,7’lik bir artışa işaret ediyor.
Source- ZEC/USD on Tradingview

ZEC, ters baş ve omuz paterni kırılması için güçlü bir takip sağladı. Daha sonra, 140 dolarlık önemli bir direnci de geri kazanabildi. Tam resim, fiyat doğrudan 170$’lık bir önceki yüksek seviyeye şarj olurken, grafiğinde V şeklinde bir toparlanma gösteriyor.

EMA’larla ilgili olarak: ZEC madeni para fiyatı, önemli EMA’nın 20, 50 100 veya 200’ünün üzerinde işlem görüyor ve bu madeni parada bir yükseliş eğilimi gösteriyor. Buna ek olarak, grafik ayrıca 20 ve 200 EMA’nın bir yükseliş geçişi sağlayabileceğini ve madeni paraya daha da fazla alıcı çekebileceğini gösteriyor.

RSI (BOĞA) değeri 76’da olup, madeni parada yükseliş duygusuna işaret ediyor. Ayrıca grafik, RSI değerinde kayda değer bir büyüme göstererek, piyasadaki boğaların artan gücünü yansıtıyor.

ZEC Grafik Tablosu Yuvarlama Alt Modeliyle Devam Ediyor

ZEC madeni parası, 4 saatlik zaman diliminde yuvarlak dip modelinin oluşumu ile devam ediyor. Bu modelin 175$ seviyesinde çok önemli bir direnci (boyun çizgisi) var ve bu nedenle kripto yatırımcıları bu seviyeden uygun bir çıkış için beklemeli ve onlara uzun bir ticaret için mükemmel bir giriş fırsatı sunmalıdır. ZEC madeni paranın mevcut fiyatı, %6,65’lik bir gün içi kazanç ile 164’tür.

Zcash (ZEC) Nereden Satın Alınır?

ZEC birimleri Binance veya paribu gibi büyük kripto para borsalarından herhangi birinde satın alınabilmektedir. Bu Bu borsalar içerisinde alım satım sağlayabilirsiniz. BTC, USDT, TL veya ETH ile işlem yapmanız gerekebileceğini unutmayın.

Zcash (ZEC) Fiyat Tahmini

Zcash hisse senedi tahminimiz, fiyatı şekillendiren çeşitli unsurlara değinerek bu makale boyunca derinlemesine gider. Ancak, 2021 Zcash tahminimize hızlı bir genel bakış arıyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki madde işaretleri, Zcash’in önümüzdeki aylardaki fiyatına ilişkin tahminlerimizi sunmaktadır.

  • Bir Ay; Önümüzdeki ay içinde, Zcash’in tekrar toparlanmadan önce bir kez daha düşüşe geçmesi ihtimali olabilir. Bu gerçekleşirse, Zcash’in bu noktada 170 $ değerinde olabileceğini tahmin ediyoruz.
  • Üç Ay; Zcash tahminimizin doğru olduğunu varsayarsak, kripto para yıl sonuna doğru bir miktar yükseliş ivmesi gösterebilir. Önümüzdeki üç ay içinde, daha geniş piyasa hissiyatının yükseliş olması durumunda Zcash’in 280 dolar değerinde olabileceğini tahmin ediyoruz.
  • 2022 Başlangıcı; Zcash tahminimiz, kripto paranın 2022 başında yaklaşık 320 dolar değerinde olabileceğini tahmin ediyor. Tüm bunlar, Zcash’in kısa vadede destek bulup bunu yukarı yönlü bir itiş için bir temel olarak kullanıp kullanamayacağına bağlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu